Narta z autografami czołowych skoczków na licytacji WOŚP

narta z autografem fot. UMWW

Narta Fischer z autografami Adama Małysza, Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Pawła Wąska i Jakuba Wolnego, zestaw powstańca i album z dedykacją św. Mikołaja. Wszystko to marszałek Marek Woźniak przekazał na licytacje WOŚP.

W serwisie Allegro można już licytować oryginalną nartę Fischer z autografami wybitnego skoczka Adama Małysza, reprezentantów kadry narodowej w skokach narciarskich: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Pawła Wąska i Jakuba Wolnego oraz prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Jest już także dostępny dla chętnych Zestaw Powstańca, a także album z dedykacją świętego Mikołaja z Rovaniemi wraz z workiem na prezenty. Sam Mikołaj przekazał ten zestaw na licytację za pośrednictwem Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

– Trzymam kciuki za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy „do końca świata i jeden dzień dłużej” – podsumował marszałek Marek Woźniak i zaprasza do licytowania na WOŚP.

Przypomnijmy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 31. Finału gra pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie. Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: