Najciekawsze imprezy na początku 2020 roku z Poznaniu

Luty 2020 to idealny czas na imprezowanie – trwa karnawał, w którym należy się bawić. Na jakie imprezy w Poznaniu warto się wtedy wybrać?

Oto dwie najciekawsze wydarzenia ze świata clubbingu, na których nie może Cię zabraknąć.

Koncerty DJ-a Krisa i Black Marble w Poznaniu

W lutym 2020 szykują się dwa ciekawe wydarzenia. THE HISTORY OF SUNRISE – projekt muzyczny polskiego DJ-a, który jest legendą muzyki elektronicznej i założycielem Sunrise Festival. Oraz Black Marble – wydawnictwo z Los Angeles w brzmieniu wave/synth pop po raz pierwszy w Polsce! Obie imprezy odbędą się w Poznaniu. Bilety możesz zamówić na https://muno.pl/imprezy/poznan/ Tam też znajdziesz zestawieniu wszystkich koncertów i wydarzeń nie tylko w Poznaniu, ale całej Polsce.

DJ Kris w Poznaniu – 22 lutego

W ostatki szykuje się niezła gratka dla fanów muzyki klubowej. W X-Demon w Poznaniu wystąpi DK Kris (właściwie Krzysztof Bartyzel), flagowy okręt muzyki klubowej w Polsce. To człowiek-legenda, który na przestrzeni lat osiągnął wielki sukces – stworzył Sunrise festiwal. Zanim do tego doszło, był prekursorem muzyki elektronicznej w Polsce. Przy jego utworach na parkietach bawiło się wiele pokoleń. Karierę muzyczną DJ Kris rozpoczynał w latach 90-tych. Z biegiem lat stawał się coraz odważniejszy i w swoich miksach przemycał brzmienia transowe i house’owe. Jego sety były całkowitą nowością w Polsce dla przeciętnego słuchacza radiowego.

Można śmiało stwierdzić, że DJ Kris wprowadził Polaków w nową erę muzyczną. Na początku nowego tysiąclecia muzyka elektroniczna stała się niezwykle popularna. Wtedy właśnie DJ Kris wpadł na pomysł stworzenia eventu Sunrise Festiwal. Nikt się nie spodziewał, że wydarzenie stanie się wkrótce jedną z największych imprez muzycznych w Polsce, który od wielu lat odbywa się w nadmorskim Kołobrzegu. Już w lutym, a dokładniej 22 lutego możesz poczuć klimat imprezy na clubbingu DJ Krisa w Poznaniu – THE HISTORY OF SUNRISE. Zapowiada się niepowtarzalna muzyczna podróż poprzez historię festiwalu. Nie może Cię tam zabraknąć.

Black Marble – 16 lutego Pod Minogą

Black Marble w końcu w Polsce! Już 16 lutego Chris Stewart przyjedzie z muzycznym projektem do poznańskiego Klubu pod Minogą. Będzie promował najnowsze wydawnictwo „Bigger Than Life”. Jakie brzmienia będziesz mógł posłuchać? Black Marble można określić jako wave/synth pop. Projekt jest inspirowany muzyką dark i codwave oraz synth popem z wczesnych lat osiemdziesiątych z charakterystycznym brzmieniem basu Petera Hooka

Chrisa Stewarta możesz znać z debiutanckiego krążka A Different Arrangement wydanego w 2012 roku. 4 lata później światło dzienne ujrzał album It’s Immaterial. Black Marble zawita do Europy zimą 2020 roku, by promować najnowszy album Bigger Than Life! W Poznaniu usłyszysz go już 16 lutego. Wstęp na koncert dla osób powyżej 16 roku życia. Jeśli jesteś niepełnoletni, potrzebujesz pisemną zgodę rodzica. Pamiętaj, że bilety kupione na Muno możesz pokazać przy wejściu na telefonie. Nie musisz ich drukować – to korzystniejsze dla środowiska.

Artykuł partnera

Podziel się: