#NAFALACH. Znamy cały program. Zobacz kto wystąpi!

Szesnaście zespołów wystąpi w tegorocznej edycji cyklu koncertów #NAFALACH. Wstęp na imprezę będzie darmowy!

Pierwszy koncert odbędzie się jeszcze w czerwcu, a na scenie postawionej na Strzeszynku pojawi się Natalia Nykiel.  W kolejnych tygodniach w tym samym miejscu będzie można posłuchać takich artystów jak Mrozu (5.07) oraz Happysad (12.07). Na dwa ostatnie piątki lipca koncerty przeniosą się nad Maltę. 19 lipca zaprezentuje się Natalia Przybysz, a tydzień później Daria Zawiałow (26.07).

W sobotę i niedzielę, 27 i 28 lipca, nad jeziorem Strzeszyńskim odbędzie się Luxfest Na Falach. Pierwszego dnia wystąpią: Luxtorpeda i Coma, natomiast w niedzielę dla rodzin i dzieci zaśpiewa Arka Noego oraz ich ukraiński odpowiednik Kowczeg Noja.

Sierpień rozpocznie się od hip-hopowego akcentu nad jeziorem Maltańskim. Fani tego gatunku muzycznego będą mogli się pobujać przy utworach lublińskiej formacji Rasmentalism oraz podziwiać giętkość słowa Łony z grupy Łona/Webber & The Pimps (2.08). 10 sierpnia także nad Maltą wystąpi najbardziej poznański akcent tegorocznego cyklu #NAFALACH. Zagrają: Rebeka oraz Rosalie. Te łączone koncerty będą nowością programową. Do tej pory każdego festiwalowego dnia swój repertuar prezentował jeden zespół. Tym razem organizatorzy przygotowali muzyczne kombinacje, które zapowiadają się niezwykle interesująco.

W długi sierpniowy weekend będzie chwila oddechu od muzycznych emocji, żeby w piątek, 23 sierpnia, powrócić z przytupem na koncert Kamila Bednarka. Ostatnim akcentem #NAFALACH 2019 będzie występ formacji Bokka i Kamp!

Program cyklu #NAFALACH:

Strzeszynek:

Natalia Nykiel 29.06
Mrozu 5.07
Happysad 12.07
Luxfest 27-28.07 Coma, Luxtorpeda, Arka Noego, Kowczeg Noja
Kamil Bednarek 23.08

Malta:

Natalia Przybysz 19.07
Daria Zawiałow 26.07
Łona/Webber i Rasmentalism 2.08
Rebeka i Rosalie. 10.08
BOKKA i Kamp! 30.08

Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy!

Wszystkie koncerty zostały już dodane do naszego kalendarium. Kliknij i sprawdź!

Autor: UMP / op. AS

Podziel się: