Murowana Goślina odwołuje imprezy

Murowana Goślina fot. UMiG Murowana Goślina

Krzysztof Oczkowski, zastępca burmistrza miasta i gminy Murowana Goślina, poinformował o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, rozrywkowych, kulturalnych organizowanych przez samorząd.

Zamknięte zostaną także, zgodnie z zaleceniem premiera, muzea, kina, teatry i ośrodki kultury.
– Zalecamy, aby organizatorzy indywidualni rozważyli podobne rozwiązanie – poinformował zastępca burmistrza. – Prosimy o ograniczenie w miarę możliwości wizyt w urzędzie. Sprawy, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu, prosimy załatwiać za pośrednictwem telefonów, maili, e-puapu. (https://www.murowana-goslina.pl/67,urzad). Zaznaczamy, iż powyższe informacje mogą ulec zmianie w związku z pojawiającymi się kolejnymi rekomendacjami służb w kraju.

W gminie działa Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego, który monitoruje sytuację związaną z działaniami podejmowanymi w kraju oraz w regionie, dotyczącą zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, jest w stałym kontakcie ze służbami, które są odpowiedzialne za podejmowanie działań i wydawanie zaleceń dla samorządów i na bieżąco przekazuje mieszkańcom zalecenia. W razie potrzeby będzie też podejmował decyzje.

Informacje będą przekazywane za pośrednictwem komunikatów i profilu na Facebooku. 
W razie pilnych informacji będziemy je przekazywać z pośrednictwem systemu szybkiego powiadamiania SMS. Zachęcamy do subskrypcji.

UMiG Murowana Goślina, el

Podziel się: