Można wygrać stare tablice z nazwami ulic. Co trzeba zrobić, aby zdobyć taką tablicę?

tablice z nazwami ulic fot. ZDM

Z okazji 60-lecia istnienia Zarząd Dróg Miejskich przygotował konkurs, w którym można wygrać stare tablice z nazwami ulic. Wśród nich są prawdziwe białe kruki, z nazwami, których już nie ma na mapach. Co trzeba zrobić, aby zdobyć taką tablicę?

W pierwszej kolejności trzeba odwiedzić profil ZDM na Facebooku i tam odpowiedź na zadanie konkursowe umieścić w komentarzu bezpośrednio do posta konkursowego. Odpowiedzi na wcześniejsze komentarze i komentarze, które nie będą zawierały odpowiedzi na zadanie nie będą brały udziału w konkursie. Komentarz ma w ciekawy, kreatywny i zabawny sposób wyjaśnić, jak dotrzeć na wybraną przez siebie ulicę dowolnym środkiem transportu lub pieszo z pętli tramwajowej Junikowo. Ważne, żeby opisana trasa rzeczywiście istniała i rzeczywiście umożliwiała dotarcie na wybraną ulicę.

– Nagrodzimy trzech autorów komentarzy, które otrzymają najwięcej reakcji „lubię to” lub „super” – informuje Agata Kaniewska, rzeczniczka prasowa ZDM.

Na zamieszczenie komentarza z odpowiedzią na zadanie konkursowe chętni mają czas do soboty, 10 grudnia, do końca dnia, a na zebranie pozytywnych reakcji na niego – do poniedziałku, 12 grudnia, do godziny 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej (której okazanie będzie konieczne przy odbiorze nagrody, więc nie należy jej usuwać). Na facebookowym profilu jest też link do regulaminu konkursu – wzięcie udziału w zabawie oznacza zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie go.

Komu nie uda się wygrać tablicy tym razem – niech się nie martwi! Kolejna tura konkursu ruszy we wtorek, 13 grudnia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: