Morsowanie z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP. Ile wylicytował zwycięzca?

Jacek Jaśkowiak fot. UMP

Zwycięzca licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapłaci 6100 zł za morsowanie i wizytę w saunie z prezydentem Poznania. – Dziękuję z całego serca – podsumował licytację prezydent Jacek Jaśkowiak.

Spotkanie z prezydentem Poznania zostało wylicytowane w ramach aukcji „Rzeczy od serca” za pośrednictwem Sztabu Ławica – z zaznaczeniem, że ze względu na rozmiary sauny zwycięzca licytacji może przyjść na spotkanie sam lub w towarzystwie maksymalnie 2 osób.

– Dziękuję z całego serca. Tak wysoka kwota na pewno będzie konkretnym wsparciem dla Orkiestry. Zwycięzcę licytacji zapraszam, póki temperatury utrzymują się w okolicach zera, na wspólne morsowanie z saunowaniem w „Centrum morsów” w poznańskim Strzeszynku – powiedział prezydent. – Sam robię to już od około 20 lat i myślę, że ma to bardzo pozytywny wpływ na moje zdrowie.

Za spore kwoty poszły także przedmioty wystawione przez prezydenta na licytacje dla WOŚP – część licytacji prezydent przeprowadził osobiście. Za książkę „21 lekcji na XXI wiek” Y. Harariego ze specjalną dedykacją od jej autora zapłacono 500 zł, oprawione grafiki zaproszeń na zeszłoroczny „Campus Polska Przyszłości” z autografami Jacka Jaśkowiaka oraz Rafała Trzaskowskiego poszły za 1000 i 550 zł, a bluzy „Wolne Miasto Poznań” – za 410 i 420 zł.

Warto przypomnieć, że w tym roku oprócz morsowania i przedmiotów Jacek Jaśkowiak wystawił na aukcję także wspólne sadzenie drzewa – tulipanowca amerykańskiego – w parku im. F. Chopina. Tulipanowiec uzupełni kolekcję tych efektownych roślin w tym parku. Ta aukcja jeszcze trwa do 7 lutego.

Podziel się:

Ostatnio dodane: