Milonga pod gwiazdami

Kulturalny Stary Rynek zaprasza na czwarty już weekend pełen atrakcji. Poza koncertami i spotkaniami warto będzie wybrać się 19 lipca na Milongę pod gwiazdami na Dziedzińcu Szkoły Baletowej.

Jeśli tango – to tylko pod pieczą Iwony Piwońskiej! To naprawdę wyjątkowa osobowość wśród tangueros, która gościć będzie drugi raz na dziedzińcu szkoły baletowej. Ten wieczór będzie jedyną w swoim rodzaju okazją żeby postawić pierwsze kroki i uczestniczyć w milondze. O tangu opowie Paweł, a zatańczą – Iwona Piwońska i Kamil Baczyński.

Czym jest tango? Ma ono wiele odsłon, niesie ze sobą ogromny ładunek historyczny, muzyczny, taneczny, emocjonalny i społeczny. A milonga? To miejsce, gdzie przychodzą miłośnicy tanga argentyńskiego nie tylko potańczyć, ale też posłuchać muzyki, odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, a także poznać nowych ludzi. To miejsce i czas, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. I tak właśnie będzie na dziedzińcu szkoły baletowej. Zapraszamy wszystkich tangueros i przyszłych tangueros!

Milonga pod gwiazdami rozpocznie się 19 lipca o godzinie 18.00 na Dziedzińcu Szkoły Baletowej przy ulicy Gołębiej 8.

Mat. pras., el

Podziel się:

Ostatnio dodane: