Miejski Sylwester – znamy DJ-ów, którzy wystąpią w Poznaniu

Największy taneczny parkiet w mieście, pięciu charyzmatycznych DJ-ów i muzyczna niespodzianka – to wszystko czeka nas już 31 grudnia na placu Wolności. Miejski sylwester upłynie przy dźwiękach hitów ostatnich dekad. Zabawa rozpocznie się o godzinie 22, a zakończy około 2 w nocy.

Plac Wolności znów zmieni się w wielki taneczny parkiet. W myśl hasła “Hit za hitem” podczas miejskiego Sylwestra zaprezentowane zostaną najlepsze utwory muzyczne ostatnich dekad. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ’ów grających największe polskie i zagraniczne przeboje ostatnich dekad.

Najbardziej rozpoznawalna house’owa marka w kraju – Dj neeVald, czyli Piotr Niwaldna co dzień jest uznanym radiowcem, promotorem i producentem muzyki tanecznej. Podczas sylwestrowej imprezy w Poznaniu usłyszymy w jego wykonaniu remixy uznanych hitów.

Świetna taneczna selekcja i mnóstwo energii w graniu. Tak można opisać Dj’a Pequeno, który doświadczenie zbierał w najlepszych klubach kraju oraz na Ibizie. Dj Taek & Dj Fiołas znani są także jako wokaliści i dziennikarze. Na imprezach buzują niezwykłą energią za gramofonami. Natomiast Dj Gregoryto imprezowy pewniak. Zadba o to, by podczas sylwestrowej imprezy poznaniacy i poznanianki usłyszeli taneczne klasyki.

Na imprezie nie zabraknie także tancerzy i muzyków – instrumentalistów, grających na żywo. Okrągła scena oraz specjalnie zaaranżowany Plac Wolności, zamieni się w tę jedną noc w dancefloor, jakiego Poznań jeszcze nie miał.

Estrada Poznańska szykuje kilka niespodzianek, w tym dwie muzyczne. Na scenie pojawią się rozpoznawalne i bardzo lubiane polskie artystki. Pierwsza wystąpi w okolicach godziny 22:30, druga pojawi się godzinę później.

Scenografia na placu Wolności będzie nawiązywać do kolorowych tanecznych dancefloorów znajdujących się w najlepszych klubach na świecie. Kolorowe ściany ożywią przestrzeń placu tworząc unikatową konstrukcję, która przez całą noc będzie mieniła się różnymi barwami.

Imprezę uświetni profesjonalny, 10-minutowy pokaz fajerwerków, który rozświetli niebo nad Poznaniem. Miasto chce przyciągnąć mieszkańców na plac Wolności i pomóc ograniczyć w ten sposób liczbę domowych pokazów pirotechnicznych, które są nie tylko niebezpieczne, ale i dużo głośniejsze niż te realizowane przez profesjonalistów. Miejski pokaz będzie bardziej cichy niż standardowe petardy.

Teren wydarzenia będzie zabezpieczony i monitorowany. Ochrona nie będzie wpuszczać osób, które przyniosą własne fajerwerki, alkohol czy niebezpieczne przedmioty.

Autor: UMP

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze