Międzychód: Nietypowy hat trick mieszkańca Sierakowa

Teatralka fot. Sławek Wąchała
Przekroczenie prędkości, posiadanie narkotyków i do tego jeszcze bycie poszukiwanym przez policję – funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie skrupulatnie podliczyli „osiągnięcia” pewnego mieszkańca gminy Sieraków.

24-latek został przyłapany w czwartek 9 lipca w miejscowości Grobia – radar wykazał, że tam, gdzie powinien jechać 50 km na godzinę, jechał 79 km…

Chwilę po tym wychodzi na jaw, że ma przy sobie substancje psychoaktywne, a konkretnie marihuanę, co powoduje zaproszenie go do złożenia wizyty w komendzie. A tam dodatkowo okazuje się, że jest poszukiwany przez policję…

24-latek z pewnością nie tak sobie wyobrażał idealny czwartkowy poranek, ale – jak zwracają uwagę międzychodzcy policjanci – i tak się to dla niego skończyło znacznie lepiej niż mogło się skończyć.

„Sprawa poszukiwawcza wyjaśniona, narkotyki zostały w komendzie, zarzut za posiadane przedstawiony, za przekroczenie prędkości mandat wypisany, punkty doliczone. Życzymy bezpiecznej drogi do domu” – podsumowują międzychodzcy policjanci.

KPP Międzychód, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: