Międzychód: Koronawirus w szpitalu

Wstrzymane przyjęcia na oddziały i kwarantanna dla pracowników. To efekt stwierdzenia zakażenia koronawirusem u pacjenta Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Szpital wstrzymał przyjęcia na oddziały, a pracowników, którzy mieli kontakt z zakażonym, wysłał na kwarantannę. Jak długo potrwa zamknięcie szpitala – nie wiadomo. To zależy od decyzji sanepidu.

Pacjent jest już pod dodatkową opieką z tego powodu, ale jak dotąd, przechodzi zakażenie bezobjawowo.

el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaMiędzychódMiędzychód: Koronawirus w szpitalu