Miasto zapowiada sprzedaż kolejnych zegarków. Poprzednie poszły w jeden dzień!

zegarek z Biura Rzeczy Znalezionych fot. UMP

10 listopada ponownie na aukcji będzie można kupić zegarki z zasobów Biuro Rzeczy Znalezionych Miasta Poznania. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – 47 sztuk sprzedało się w jeden dzień.

Przypomnijmy, że miasto sprzedaje zegarki, które trafiły do biura rzeczy znalezionych i nie zostały odebrane w ustawowym terminie, czyli przez dwa lata, ani przez właścicieli – ani przez znalazców. Jedna aukcja już się odbyła na Allegro i 47 wystawionych zegarków sprzedało się jak świeże bułki – w jeden dzień. 10 listopada odbędzie się druga aukcja – tym razem trafią na nią zegarki marek takich jak Daniel Wellington, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin czy Longines. Będzie je można także kupić na Allegro, wpisując w wyszukiwarkę portalu w kategorii „sprzedawcy” użytkownika „BRZUMPoznan”.

„Sprzedaż odbywać będzie się w trybie „kup teraz” dlatego oferty widoczne są do momentu zakupu przez użytkownika, a w przypadku braku chętnych będzie trwać 10 dni i zostanie ponowiona” – informuje Urząd Miasta Poznania. – „W późniejszym czasie do sprzedaży trafią również inne rzeczy, w tym m.in. biżuteria. Wystawione na sprzedaż rzeczy to przedmioty sprawne, oryginalne, ale używane”.

Biuro Rzeczy Znalezionych działa w budynku urzędu przy placu Kolegiackim 17 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Tam można przynosić wszystkie przedmioty znalezione w Poznaniu i tam też można się zgłosić poszukując zgubionej rzeczy.

Podziel się: