Mężczyzny podejrzany o odgryzienie kawałka ucha nadal nie został przesłuchany

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Psychiatrzy nadal nie zgadzają się na przesłuchanie przez policjantów mężczyzny, który jest podejrzany o odgryzienie kobiecie fragment ucha i wyrzucenie z jej własnego samochodu. Poszkodowana właśnie wyszła ze szpitala. 

Przypomnijmy, że 27 stycznia, między 2.00 a 3.00 nad ranem, kobieta jechała samochodem przez Dębiec i widząc pieszego stojącego przy przejściu przez ulicę zatrzymała się, żeby go przepuścić. Ale mężczyzna nie przeszedł przez ulicę, tylko wsiadł do jej samochodu, rzucił się na nią, odgryzł jej kawałek ucha, wypchnął z auta i odjechał. Już jednak kilkanaście metrów dalej uderzył w znak drogowy, wysiadł z samochodu i postanowił uciekać pieszo, ale policjanci szybko go zatrzymali.

Oboje, i podejrzany, i poszkodowana trafili do szpitala. Jak informuje Radio Poznań, kobieta straciła czterocentymetrowy fragment małżowiny, ale nie wpłynęło to na jej słuch. Już została wypisana z placówki.

W szpitalu natomiast, tyle że psychiatrycznym, nadal przebywa sprawca, 35-letni obywatel Ukrainy, podejrzany o atak na kobietę. Nie usłyszał jeszcze zarzutów, nie został też przesłuchany, ponieważ nie zgadzają się na to lekarze. Na razie wiadomo więc tylko tyle, że mężczyzna nie był wcześniej notowany, a w chwili ataku był trzeźwy.

Podziel się:

Ostatnio dodane: