Mężczyźni podejrzani o zaczepianie jedenastolatka zatrzymani przez policję

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

„Mamy ich zatrzymanych. Policjanci właśnie transportują ich na komisariat” – poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji. Chodzi o dwóch mężczyzn podejrzanych o składanie jedenastolatkowi propozycji seksualnych.

Przypomnijmy: do zdarzenia miało dojść 8 maja około godziny 17.30 na ulicy Łukaszewicza na Łazarzu, a całą historię opisała na profilu FB Nieformalnej Grupy Łazarskiej matka chłopca. Jak napisała, jej syna zaczepiło dwóch mężczyzn przed Biedronką: jeden z nich obnażył się przed nim, drugi proponował seks. Kobieta zgłosiła sprawę policji.

Sprawa wywołała ogromne oburzenie w całej dzielnicy – okazało się, że policję o ekshibicjonistach powiadomiły też inne osoby, które w tym czasie były na Łukaszewskiego. Funkcjonariuszom szybko udało się ustalić podejrzanych. Trwa ich przesłuchanie w komisariacie – ekshibicjonizm jest wykroczeniem, za które można dostać grzywnę, ale już proponowanie seksu osobie nieletniej to przestępstwo, za które grozi kara więzienia do 2 lat.

Podziel się:

Ostatnio dodane: