Dwaj mężczyźni mieli zaczepiać jedenastolatka na Łazarzu w Poznaniu. Policja szuka świadków

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Dwaj mężczyźni mieli zaczepiać 11-letniego chłopca i namawiać go do czynności seksualnych. Incydent opisała matka dziecka, zgłosiła też sprawę policji. Funkcjonariusze proszą o pomoc świadków zdarzenia.

Do incydentu doszło 8 maja około godziny 17.30. Zgodnie z relacją matki na Nieformalnej Grupie Łazarskiej na FB – jej syna zaczepiło dwóch mężczyzn przed Biedronką na ulicy Łukaszewicza. Mieli go namawiać do czynności seksualnych i obnażać się przed nim. W dodatku, jak twierdzi kobieta, to nie było pierwszy raz, ponieważ jeden z tych mężczyzn już wcześniej zaczepiał chłopca przy skwerze Eki z Małeki, chociaż wówczas nie składał propozycji o seksualnym charakterze.

Kobieta zgłosiła sprawę policji.
„Nagranie ze sklepu zostało zabezpieczone i zostanie przekazane policji, gdzie zostało zgłoszone już oficjalne oskarżenie” – napisała.

Obaj mężczyźni mieli na sobie czarne dresy i spodnie firmy Adidas, jeden z nich miał niebieski plecak Pumy oraz bordową bluzę. Zdaniem kobiety obaj też byli pod silnym działaniem narkotyków i alkoholu.

Jak poinformowała na swoim profilu na Facebooku Komenda Miejska Policji w Poznaniu, policjanci na poznańskim Grunwaldzie już zajmują się tą sprawą.
„Jeśli ktoś miałby informacje pomocne w identyfikacji podejrzanych, to prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 47 77 12 112” – zaapelowali policjanci.

Podziel się:

Ostatnio dodane: