sobota, 24 lutego, 2024

Mężczyzna został śmiertelnie pobity w Poznaniu

Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci po śmierci 41-letniego mężczyzny, który padł ofiarą brutalnego ataku na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Do zdarzenia doszło w ostatni dzień starego roku, pomiędzy godziną 7:30 a 10:00 rano. Mężczyzna został znaleziony ciężko pobity na jedenastym piętrze przy windach wieżowca numer 3. Pomimo natychmiastowej hospitalizacji i kilku tygodniowej walki o życie w szpitalu, jego obrażenia okazały się śmiertelne.

W dniu napaści mężczyzna był ubrany w granatową kurtkę, dżinsy, czarną czapkę oraz czarne buty. Rodzina zmarłego zwraca się z gorącym apelem do świadków lub osób posiadających jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

Rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak, potwierdził, że trwają intensywne działania mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców tego czynu. Funkcjonariusze przeprowadzili już analizę nagrań z kamer monitoringu i dokonali sekcji zwłok, jednak jak dotąd nie uzyskano jednoznacznych wyników dotyczących bezpośredniej przyczyny śmierci. Policja oczekuje na dalsze wyniki badań medycznych.

W związku z prowadzonym dochodzeniem, policja apeluje również do potencjalnych świadków tego zdarzenia o kontakt. Informacje mogą być przekazywane pod numerem telefonu 47 77 130 90.

Źródło: epoznan
Strona głównaPoznańMężczyzna został śmiertelnie pobity w Poznaniu