Warning: unlink(/home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/uploads/complianz/cmp/vendorlist/purposes-pt.json): No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/complianz-gdpr-premium/pro/tcf/tcf.php on line 243
Mężczyzna z nożem w centrum Poznania

Mężczyzna z nożem w centrum Poznania

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W nocy z 5 na 6 maja poznańscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie biegającym z nożem po ulicy Półwiejskiej. Miał grozić jednemu z taksówkarzy. Wysłane na miejsce patrole zatrzymały mężczyznę.

Do zdarzenia doszło po północy, jak informują wielkopolscy policjanci. Według osoby zgłaszającej po ulicy Półwiejskiej, przy placu Wiosny Ludów, biegał mężczyzna z nożem w ręku. Miał grozić jednemu z taksówkarzy – na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wysłani na miejsce funkcjonariusze nie mieli problemu z identyfikacją i zatrzymaniem mężczyzny – był pijany. Okazało się, że jest obywatelem Meksyku. Mężczyzna został zatrzymany, jednak z jego przesłuchaniem i postawieniem mu zarzutów trzeba poczekać, aż wytrzeźwieje.

Podziel się:

Ostatnio dodane: