Mężczyzna wyjął na stacji paliw przedmiot przypominający broń. “Zagroził nim pracownikowi stacji”

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W jednej ze stacji paliw w powiecie kolskim doszło do napadu z użyciem przedmiotu przypominającego broń. Podejrzany o to mężczyzna został zatrzymany i teraz spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie.

– 27 sierpnia br. przed godz. 21:00 mężczyzna, który pojawił się na terenie jednej ze stacji paliw w powiecie kolskim aby nie płacić za czteropak piwa wyjął przedmiot przypominający broń i zagroził nim pracownikowi stacji. Po tym jak mężczyzna wyszedł z piwem, kasjer natychmiast zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o całym zajściu służby – informują wielkopolscy policjanci.

Dzięki sprawnym działaniom policjantów, mężczyzna podejrzany o ten czyn został szybko zidentyfikowany i aresztowany już po kilkudziesięciu minutach.

– 26-letni mieszkaniec Koła usłyszał już zarzuty a Sąd Rejonowy w Kole na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kole zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni czy w tym przypadku mieliśmy do czynienia z bronią palną – dodają policjanci.

Podziel się: