Mężczyzna podejrzany o uszkodzenie kilkudziesięciu samochodów został zatrzymany

zatrzymanie podejrzanego o uszkodzenie samochodów fot. policja Poznań

Poznańscy policjanci zatrzymali 29-latka, który jest podejrzany o uszkodzenie minionej nocy kilkudziesięciu samochodów na Dębcu i na Wildzie. Ilu – dokładnie nie wiadomo, bo nadal zgłaszają się właściciele uszkodzonych samochodów i liczenie trwa.

Jak informowaliśmy, do uszkodzeń doszło 25 listopada około 3.00 nad ranem. Kilkadziesiąt samochodów zaparkowanych na ulicach Kasztanowej, Łozowej, Racjonalizatorów, a także na parkingu Volkswagena przy 28 Czerwca 1956 rano miało wybite szyby, przebite opony, urwane lusterka i uszkodzoną karoserię. Podejrzany o dokonanie tych uszkodzeń jest 29-letni mieszkaniec Poznania, zatrzymany jeszcze w nocy przez policję.

„Na miejscu pracował technik kryminalistyki, który wykonał oględziny uszkodzonych samochodów” – informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu. – „Funkcjonariusze będą zabezpieczali dostępne monitoringu, ustalali i przesłuchiwali świadków tak, by mieć mocny materiał dowodowy. Policjanci z Komisariatu Poznań Wilda, którzy teraz zajmują się sprawą, apelują do wszystkich mieszkańców, których pojazdy zostały uszkodzone, o zgłaszanie się na komisariat”.

Podziel się: