Mężczyzna podejrzany o pobicie dwóch kobiet na przystanku zatrzymany

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Policja zatrzymała 49-letniego mężczyznę, podejrzanego o to, że 14 grudnia zaatakował dwie kobiety na przystanku tramwajowym przy ul. Matejki w Poznaniu, uderzył je i szarpał za włosy. 49-latek już usłyszał zarzuty.

Przypomnijmy: jak wynika z relacji poszkodowanej, do ataku doszło około godziny 8.30. Jedna z zaatakowanych kobiet czekała na swój tramwaj, gdy zaczął ją zaczepiać około 50-letni mężczyzna, który wcześniej wysiadł z tramwaju nr 6. Gdy poprosiła, żeby dał jej spokój i to samo powiedziała stojąca obok młoda dziewczyna – mężczyzna stał się agresywny: szarpał obie kobiety za włosy, uderzył głową jednej z nich o przystanek, drugą uderzył w twarz. Uciekł, gdy kobiety zagroziły, że wezwą policję.

Zaatakowana kobieta zdołała zrobić zdjęcie napastnikowi i przesłała je policji, a ta namierzyła i zatrzymała podejrzanego. Jak powiedział portalowi „epoznan” sierżant sztabowy Łukasz Paterski z biura prasowego wielkopolskiej policji, mężczyzna został zatrzymany 15 grudnia i usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej obydwu kobiet. Ma dozór policyjny i zakaz zbliżania się do obu pokrzywdzonych.

Podziel się:

Ostatnio dodane: