Mężczyzna chciał skoczyć z 10. piętra. Dramatyczna akcja służb

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Strażacy i policjanci interweniowali na kaliskim osiedlu Widok. Młody mężczyzna chciał skoczyć z okna na 10. piętrze jednego z wieżowców osiedla. Gdy służby dotarły na miejsce – siedział na parapecie okna klatki schodowej.

Jak informuje portal „kalisz24 INFO”, do dramatycznych wydarzeń doszło 28 lutego około godziny 18.00. Służby zostały powiadomione, że młody mężczyzna zamierza skoczyć z okna na 10. pietrze i siedzi na jego parapecie.

Na miejsce natychmiast wysłano straż pożarną i policję. Nieumundurowani policjanci szybko zauważyli mężczyznę siedzącego na parapecie, który częściowo znajdował się już poza oknem. Natychmiast ruszyli na górę, żeby dotrzeć do niego. W tym czasie strażacy zabezpieczyli teren i rozłożyli skokochron pod oknem.

Na szczęście policjanci zdążyli dotrzeć do mężczyzny zanim skoczył – i ściągnąć go z parapetu okna, a następnie przekazać załodze karetki pogotowia, która już czekała przed blokiem. Z nieoficjalnych informacji portalu wynika, że uratowany to 23-letni mężczyzna. Został przewieziony do szpitala.

Podziel się:

Ostatnio dodane: