sobota, 9 grudnia, 2023

Mateusz Morawiecki przyjedzie do Wielkopolski

Premier polskiego rządu odwiedzi Kłanino, Trzciankę i Piłę. W Pile ma zaplanowaną wizytę w Nadnoteckim Instytucie UAM, a w Trzciance spotkanie z mieszkańcami. “Zapraszam na spotkanie w Trzciance już dziś o 18.00” – napisał Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych.

Wizyta odbędzie się 26 września: o godzinie 14.00 premier weźmie udział w otwarciu odcinka drogi S11 między Koszalinem a Bobolicami w Kłaninie, w województwie zachodniopomorskim, a później pojedzie do Piły. Według nieoficjalnych informacji Radia Poznań podczas wizyty w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile premier ma zapowiedzieć otwarcie nowego kierunku studiów. Spotka się też ze studentami, pracownikami uczelni i pilskimi samorządowcami.

Po wizycie w Pile premier pojedzie do Trzcianki na spotkanie z mieszkańcami – i to spotkanie już sam zapowiedział dziś na swoim profilu na Facebooku: “Zapraszam na spotkanie w Trzciance już dziś o 18:00 na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Broniewskiego 2. Do zobaczenia”.

Źródło: Radio Poznań