Mateusz Kuzimski z nowym kontraktem z Wartą Poznań

Mateusz Kuzimski podpisuje nowy kontrakt fot. Klaudia Berda Warta Poznań
Najlepszy w tym sezonie strzelec Warty Poznań, napastnik Mateusz Kuzimski podpisał nową umowę z klubem. Kontrakt obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Mateusz Kuzimski jest piłkarzem Warty Poznań od lata 2020 roku. Został sprowadzony z Chojniczanki Chojnice, w barwach której był wicekrólem strzelców Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/20. Strzelił wówczas 15 goli. W bieżących rozgrywkach snajper „Zielonych” ma już na koncie 6 bramek w PKO BP Ekstraklasie i 3 w Fortuna Pucharze Polski. Uzbierał też w sumie 5 asyst i jest nie tylko najlepszym strzelcem drużyny, ale również liderem klubowej punktacji kanadyjskiej.

Miło nam poinformować, że podstawowy zawodnik zespołu trenera Piotra Tworka przedłużył właśnie kontrakt z klubem i związał się z Wartą Poznań do czerwca 2022 roku!

– Bardzo się cieszę z tego, że zostaję w Warcie Poznań na kolejny sezon – mówi Mateusz Kuzimski. – Nowy kontrakt to dla mnie sygnał, że klub jest zadowolony z mojej postawy, a umowa daje mi większą pewność i stabilizację Dobrze się tu czuję, co, mam nadzieję, widać na boisku. Spełniłem swoje marzenia, gdy trafiłem do Ekstraklasy i chcę grać w niej z Wartą jak najdłużej. Mogę też obiecać, że gole i asysty, które mam w tym sezonie, to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo.

Warta Poznań