Marsz Równości przeszedł przez Poznań. “Domagamy się przede wszystkim…” (zdjęcia)

Marsz Równości kolejny raz przeszedł ulicami Poznania. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z pochodu.

– Tegoroczny marsz łączy się z pięćdziesiątą rocznicą zamieszek w klubie Stonewall Inn. które są symbolicznym początkiem zorganizowanego ruchu LGBT+. Chcemy pokazać, że choć udało się osiągnąć już bardzo wiele, przed nami wciąż mnóstwo pracy. Domagamy się przede wszystkim pełnej równości małżeńskiej, wprowadzenia rzetelnej edukacji antydyskryminacyjnej oraz uproszczenia procedur korekty płci, aby nie wzmacniała stygmatyzacji osób transpłciowych. – mówił Mateusz Sulwiński z Grupy Stonewall.

Relację z przebiegu marszu można przeczytać tutaj.

Autorem zdjęć jest Wojtek Lesiewicz.

12
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Marcin Majchrzyk
Gość
Marcin Majchrzyk

🤢🤮

Poznaniak
Gość
Poznaniak

Ja naprawdę nie mam nic przeciwko żeby pedały prezentowali swoje preferencje.Ale dlaczego zezwala się im na blokowanie polowy miasta???? Wpuscic do lasu i tam niech pokazują co lubią…..

Maria Stasikowska
Gość
Maria Stasikowska

😣😣

Jaja
Gość
Jaja

Czy ktoś może to wytłumaczyć. Homo to głównie faceci. A na tym marszu głównie kobiety.

Joe Black
Gość
Joe Black

Rzygam

;kjh
Gość
;kjh

strzelać do tego gówna i tyle

siedzimy juz w mule
Gość
siedzimy juz w mule

Wszyscy piszecie o pogardzie dla marszu, ale nikt nie idzie w kontrmanifestacji. Wiec sie nie dziwcie, ze teczowki zapitalaja po mieście, bo jest nasze przyzwolenie. Jeszcze arabow, hindusow, krzywookich brakuje. I tak mniejszość zaczyna rządzić większością. Super. Geje na przedszkolanki haha.

hmm :)
Gość
hmm :)

trzeba być niespełna rozumu, by w marszu manifestować swoją orientację. Za chwilę ktoś zacznie manifestować, bo śniadanie należy jeść przed ósmą, a ktoś inny – że dopiero po dziewiątej. I zawsze znajdą się amatorzy nic nie robienia i chodzenia w kółko. Jak ktoś celu w życiu nie ma, to łazi po ulicy.

lka
Gość
lka

To marsz terrorystów dewiatów zboczeńców a nie marsz równości.Kto to propaguje i sponsoruje bo na pewno nie Polacy którzy dali się wciągnąć w tą chucpę.

Pablo
Gość
Pablo

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Andrzej Geremek
Gość
Andrzej Geremek

Brak słów na to wszystko !!!
Totalna głupota !!!