Margaret zagra koncert w Poznaniu. Gdzie i kiedy?

Plaza Wilda Eco Village fot. mat.pras.

6 maja koncert Shyness!, 7 maja – Margaret i do tego spotkania, pokazy oraz warsztaty zero waste i 9 maja Dzień Europy. A wszystko to na Plaży Wilda Eco Village, oczywiście na Wildzie nad Wartą.

Muzyka poznańskiego zespołu Shyness! to połączenie kobiecych wokali oraz syntezatorów, bitów, gitar i pianina. Na pewno warto je usłyszeć! Margaret raczej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, ta wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka jest jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Dowodzi tego choćby fakt, że dwie z jej pięciu płyt, „Add The Blonde” i „Just The Two of Us” pokryły się platyną.

Podczas poznańskiego koncertu artystka zaprezentuje swoje największe przeboje, ale też utwory z nowej płyty „Maggie Vision” wydanej w 2021 roku, będącej efektem fascynacji artystki hip-hopem i brzmieniami urban music. Ona sama nazywa ten album drugim debiutem, najbardziej osobistym i najodważniejszym w jej karierze.

9 maja na plaży rozpoczynają się spotkania, pokazy oraz warsztaty zero waste. Z okazji przypadającego 9 maja Dnia Europy z poznaniakami spotkają się Maciej Sytek, pełnomocnik Zarządu Województwa Wielkopolskiego i prezes Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie, oraz Katarzyna Wągrowska, eko-aktywistka, blogerka i współtwórczyni stowarzyszenia Po-Dzielnia, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w zakresie ochrony klimatu i to zarówno tych systemowych, jak i w skali lokalnej.

Podczas kolejnych weekendów na plaży z koncertami wystąpią między innymi Fisz Emade Tworzywo, Swiernalis, zostanie zaprezentowane przedstawienie „Śpiąca Królewna” w adaptacji Artystów Teatru Wielkiego, będą spektakle Teatru „Fuzja” dla najmłodszych widzów i seanse filmowe „pod chmurką”.

Będą też kolejne spotkania, między innymi z dziennikarzem Karolem Wójcickim, autorem fanpage’a „Z głową w gwiazdach”, o UFO opowiedzą Robert Bernatowicz oraz znany z programu „Nie do wiary” w TVN Janusz Zagórski, będą opowieści o miłosnych czarach, historie z dreszczykiem i oczywiście cały czas – pyszne jedzenie. A wszystko to potrwa aż do września.

Podziel się:

Ostatnio dodane: