Marcin Gołek Fot. Klaudia Berda Warta Poznań

Marcin Gołek został doradcą zarządu Warty Poznań. „Ta nominacja jest też dowodem na coraz lepsze postrzeganie „Zielonych” przez władze Poznania”

Wiceprezes PIM i doradca prezydenta Jacka Jaśkowiaka ma dodatkową funkcję: doradcy zarządu klubu Warty Poznań. – To dla mnie zaszczyt, że będę miał możliwość uczestniczenia w projekcie, który budzi mój szacunek – powiedział.

Marcin Gołek jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UAM, ukończył także podyplomowe studia w zakresie finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pracuje jako wiceprezes spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie i doradca prezydenta Jacka Jaśkowiaka – a teraz także doradca zarządu Warty Poznań.

– Jest nam niezmiernie miło, że Marcin Gołek przyjął naszą propozycję i zgodził się zostać doradcą zarządu klubu. Będzie pełnił tę funkcję społecznie – podkreśla Bartosz Wolny, prezes Warty Poznań. – Wsparcie ze strony tak cenionego menedżera, jakim jest Marcin Gołek, z pewnością pomoże nam jeszcze sprawniej przeprowadzić proces inwestycji i rozwoju klubu, szczególnie jeśli chodzi o infrastrukturę. Ta nominacja jest też dowodem na coraz lepsze postrzeganie „Zielonych” przez władze Poznania.

– Od zawsze jestem kibicem Warty Poznań – wyjaśnił świeżo upieczony doradca. – To dla mnie zaszczyt, że będę miał możliwość wsparcia i uczestniczenia w projekcie, który budzi mój duży szacunek. Dlatego nie zastanawiałem się długo, kiedy otrzymałem propozycję sformalizowania współpracy z klubem. Będę starał się wspierać zarząd szczególnie w zakresie działań inwestycyjnych oraz kontaktów instytucjonalnych. Wierzę, że razem dalej będziemy rozwijać działalność klubu, nie tylko sportową, ale również w zakresie organizacyjnym, biznesowym i wizerunkowym.

Źródło: Warta Poznań