Maraton Poznań. Jak będzie kursowała miejska komunikacja w czasie maratonu?

13. Półmaraton Poznań, 19-ty km, pażdziernik 2021 Sławek Wąchała

16 października w stolicy Wielkopolski odbędzie się Maraton Poznań. W związku z tym tego dnia miejskie autobusy i tramwaje będą kursować ze zmianami. Zarząd Transportu Miejskiego właśnie poinformował, jak te zmiany będą wyglądać.

Ulica Grunwaldzka, z której wystartują maratończycy, na odcinku od Szylinga do Roosevelta będzie zamknięta już od godziny 6.00 rano. Pozostałe ulice, którymi wyznaczono trasę biegu, zostaną zamknięte dla ruchu kołowego w godzinach od 8.00 do 16.00. Start maratonu przewidziano na godzinę 9.00.

„Uczestnicy przebiegną kolejno ulicami: Grunwaldzką, Bułgarską, Bukowską, Złotowską, Owczą, Cmentarną, Grunwaldzką, Jugosłowiańską, Taczanowskiego, Ściegiennego, Arciszewskiego, Hetmańska, Zamenhofa, Piłsudskiego, Inflancką, Chartowo, Baraniaka, Jana Pawła II, Wyszyńskiego, Estkowskiego, Solna, Nowowiejskiego, Alejami Wielkopolskimi, Małopolską (przez park Sołacki), Niestachowską, św. Wawrzyńca, Polską, Bułgarską oraz Grunwaldzką. Meta usytuowana zostanie na terenie MTP (Plac Marka)” – informuje ZTM. – „W trakcie imprezy zmienionymi trasami pojadą tramwaje większości linii nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9 (czasowo zawieszona), 10, 11, 12, 13 (czasowo zawieszona), 14, 15, 17 oraz 98. Bez zmian będą kursować tylko tramwaje nr 18. Dodatkowo w czasie trwania imprezy, w celu usprawnienia komunikacji, uruchomione zostaną dodatkowe linie tramwajowe nr 51, 52, 53, 55, 56 oraz 59”.

Zmienionymi trasami będą jeździły autobusy linii nr: T12, 145, 148, 152, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 191, 193, 196, 312, 320, 321, 323, 342, 603, 729, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 833, 834 oraz 911.

Poszczególne stałe trasy przejazdu tramwajów i autobusów przywracane będą na bieżąco, w momencie przebiegnięcia ostatniego zawodnika. Na części linii autobusowych trasy będą zmieniane na bieżąco, w trakcie zamknięcia przejazdów/śluz (godziny otwarcia i zamknięcia przejazdów/śluz są uzależnione od przebiegu zawodów).

Linie tramwajowe w niedzielę 16 października

Linia nr 1

JUNIKOWO – (śluza przy Cmentarnej) – Grunwaldzka – Reymonta – Hetmańska – Zamenhofa – Jana Pawła II – Kórnicka – Piaśnicka – Szwajcarska – FRANOWO (od około godz. 9:00 do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez Rondo Starołęka; wówczas powrót na stałą trasę);

Linia nr 2

OGRODY – … – Rynek Wildecki – Górna Wilda – Królowej Jadwigi – Strzelecka – PLAC WIOSNY LUDÓW (od około godz. 9:00 do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez Traugutta);

Linia nr 3

BŁAŻEJA – … – Głogowska – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 roku – Wierzbięcice – Matyi – Roosevelta – … – BŁAŻEJA (od zamknięcia przejazdu na Górczyn), następnie BŁAŻEJA – … – WILCZAK (od zamknięcia przejazdu do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez Pułaskiego/Wielkopolska);

Linia nr 5

UNII LUBELSKIEJ – … – Głogowska – Hetmańska – Reymonta – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA (od zamknięcia do otwarcia przejazdu na Górczyn)

Linia nr 6

MIŁOSTOWO – … – Matyi – Głogowska – Hetmańska – Reymonta – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA/JUNIKOWO (od pierwszych kursów do zakończenia imprezy), dodatkowo na czas zamknięcia przejazdu przez Baraniaka: FRANOWO – Polanka – Jana Pawła II – Królowej Jadwigi – Matyi – Głogowska – Hetmańska – Reymonta – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA/JUNIKOWO;

Linia nr 7

kursy w kierunku zachodnim od początku do zakończenia biegu skierowane do przystanku BUDZISZYŃSKA, kursy w kierunku wschodnim od zamknięcia przejazdu przy Baraniaka skierowane do WROCŁAWSKIEJ;

Linia nr 9

od zamknięcia do otwarcia przejazdu na Dębiec – ZAWIESZONA;

Linia nr 10

BŁAŻEJA – … – 28 Czerwca 1956 roku – Hetmańska – Głogowska – Roosevelta – … – BŁAŻEJA (od zamknięcia przejazdu na Dębiec), następnie ZAWIESZONA (od zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska), następnie DĘBIEC PKM – … – Matyi – Głogowska – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 roku – DĘBIEC PKM (do otwarcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska);

Linia nr 11

UNII LUBELSKIEJ – Żegrze – Chartowo – Kórnicka – Zamenhofa – Hetmańska – Głogowska – … – PIĄTKOWSKA (od zamknięcia przejazdu przez Rondo Starołęka), następnie UNII LUBELSKIEJ – Żegrze – Chartowo – Kórnicka – Zamenhofa – Hetmańska – Głogowska – Roosevelta – Dąbrowskiego – OGRODY (od momentu zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska), następnie UNII LUBELSKIEJ – Hetmańska – Głogowska – Roosevelta – Dąbrowskiego – OGRODY (do momentu otwarcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska);

Linia nr 12

POŁABSKA – … – Zamenhofa – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 r. – Wierzbięcice – Matyi – … – POŁABSKA (od momentu zamknięcia przejazdu przez Rondo Starołęka), następnie OGRODY – Dąbrowskiego – Roosevelta – Zamenhofa – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 roku – Wierzbięcice – Matyi – Roosevelta – Dąbrowskiego – OGRODY (od momentu zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska), następnie STAROŁĘKA PKM – …- Roosevelta – Dąbrowskiego – OGRODY (od momentu otwarcia przejazdu przez Rondo Starołęka do momentu otwarcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska);

Linia nr 13

od zamknięcia do otwarcia przejazdu przez Rondo Starołęka – ZAWIESZONA;

Linia nr 14

PIĄTKOWSKA – … – Głogowska – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 roku – Matyi – Roosevelta – … – PIĄTKOWSKA (od zamknięcia przejazdu na Górczyn), następnie ZAWIESZONA (od zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska), następnie GÓRCZYN PKM – Głogowska – Matyi – Wierzbięcice – 28 Czerwca 1956 roku – Hetmańska – Głogowska – GÓRCZYN PKM (do otwarcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska);

Linia nr 15

POŁABSKA – … – Roosevelta – Głogowska – Hetmańska – Reymonta – Grunwaldzka – JUNIKOWO (od pierwszych kursów do zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska); następnie ZAWIESZONA do zakończenia imprezy, wówczas powrót na swoją trasę

Linia nr 17

UNII LUBELSKIEJ – Żegrze – Chartowo – Kórnicka – most Św. Rocha – WROCŁAWSKA (od zamknięcia przejazdu przez Rondo Starołęka do otwarcia przejazdu przez Baraniaka)

Linia nr 18

bez zmian

Linia nr 51

RONDO ŻEGRZE – RONDO STAROŁĘKA (wagon dwukierunkowy w operatywnym ruchu wahadłowym, od około godz. 9:00 do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez Rondo Starołęka);

Linia nr 52

RONDO STAROŁĘKA – STAROŁĘKA PKM (wagon dwukierunkowy w operatywnym ruchu wahadłowym, kursuje od zamknięcia przejazdu na Starołękę do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez rondo Starołęka);

Linia nr 53

TRAUGUTTA – DĘBIEC PKM (wagon dwukierunkowy w operatywnym ruchu wahadłowym, kursuje od zamknięcia przejazdu na Dębiec do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez węzeł Traugutta);

Linia nr 55

KRAUTHOFERA – GÓRCZYN PKM (kursuje od zamknięcia przejazdu na Górczyn do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników przez węzeł Głogowska/Hetmańska);

Linia nr 56

MIŁOSTOWO – RONDO ŚRÓDKA (dwa wagony dwukierunkowe w operatywnym ruchu wahadłowym po jednym na każdym z torów, kursuje od zamknięcia przejazdu przez Baraniaka do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników);

Linia nr 59

PIĄTKOWSKA – UNIWERSYTET PRZYRODNICZY (wagon dwukierunkowy w operatywnym ruchu wahadłowym, kursuje od zamknięcia przejazdu przez Sołacz do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników);

Linia nr 98

MAŁE GARBARY – PLAC RATAJSKIEGO (kursuje od zamknięcia przejazdu przez Małe Garbary do momentu przebiegnięcia ostatnich zawodników); wagon w relacji RONDO ŚRÓDKA – MAŁE GARBARY (przystanek tymczasowy przed skrzyżowaniem,)

Linie autobusowe w niedzielę 16 października

Linia nr T12

OS. SOBIESKIEGO – Księcia Mieszka I – Słowiańska – Gen. Maczka – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Roosevelta – RONDO KAPONIERA (przystanek na ul. Zwierzynieckiej); powrót: RONDO KAPONIERA – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Kościelna – św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – Gen. Maczka – Słowiańska – Księcia Mieszka I – … – OS. SOBIESKIEGO (w czasie zamknięcia przejazdu przez Pułaskiego/Wielkopolska)

Linia nr 145

na czas trwania zamknięcia Raszyna DWORZEC ZACHODNI – … – Wyspiańskiego – Reymonta – ARCISZEWSKIEGO – Arciszewskiego – Palacza – Promienista – Grochowska – Reymonta – Wyspiańskiego – Głogowska – DWORZEC ZACHODNI; od otwarcia Raszyna do końca imprezy: DWORZEC ZACHODNI – … – Wyspiańskiego – Reymonta –

Arciszewskiego – Ściegiennego – Promienista – Mrągowska – KACZA; powrót: KACZA – Mrągowska – Promienista – Grochowska – Reymonta – Wyspiańskiego – Głogowska – DWORZEC ZACHODNI;

Linia nr 148

na czas imprezy przystanek początkowo-końcowy RONDO KAPONIERA przeniesiony na ul. Zeylanda, stamtąd powrót na trasę w lewo Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Bukowska; od około godz. 8:00 RONDO KAPONIERA – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Bukowska – PORT LOTNICZY ŁAWICA, od momentu zamknięcia przejazdu przez Bukowska/Polska RONDO KAPONIERA – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Bukowska – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK; powrót: OGNIK – Bułgarska – Bukowska – RONDO KAPONIERA;

Linia nr 152

na czas trwania zamknięcia ul. Piłsudskiego i Inflanckiej: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Anny Jantar – Brneńska – Milczańska – Inflancka – INFLANCKA – Piłsudskiego – Zamenhofa – RONDO RATAJE,

Linia nr 156

na czas trwania zamknięcia na skrzyżowaniu al. Polskiej i Dąbrowskiego: … – Dąbrowskiego – Św. Wawrzyńca – Żeromskiego – Dąbrowskiego – OGRODY – Szpitalna – Szamarzewskiego – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – … ;

Linia nr 157

na czas trwania zamknięcia Baraniaka i Ronda Śródki linia okólna jednokierunkowa z wjazdem kieszeniowym: MOGILEŃSKA – Warszawska – … – Baraniaka – Jana Pawła II – … – Termalna – Wileńska – Krańcowa – NOWE ZOO – Krańcowa – Wileńska – Termalna – Św. Michała – Warszawska – MOGILEŃSKA;

Linia nr 159

na czas zamknięcia przejazdu prosto Bukowską przy al. Polskiej: POZNAŃ GŁÓWNY – … – Bukowska – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – Wichrowa – Przeźmierowo Rzemieślnicza – Przeźmierowo Rynkowa – rondo Wysogotowo – Bukowska – PORT LOTNICZY ŁAWICA; powrót po tej samej trasie.

Linia nr 160

na czas zamknięcia Sołacza i Nowowiejskiego: STARY STRZESZYN – … – Wojska Polskiego – Gen. Maczka – Słowiańska – Księcia Mieszka I – Przepadek – al. Niepodległości – Solna – Małe Garbary – GARBARY PKM

Linia nr 161

na czas trwania zamknięcia na skrzyżowaniu al. Polskiej i Dąbrowskiego: … – Dąbrowskiego – Św. Wawrzyńca – Żeromskiego – Dąbrowskiego – OGRODY – Szpitalna – Szamarzewskiego – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – … ;

Linia nr 162

na czas trwania zamknięcia ul. Piłsudskiego i Inflanckiej: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Pokrzywno – KRZESINY – Tarnowska – Ostrowska – Krzywoustego – RONDO RATAJE;

Linia nr 163

od zamknięcia przejazdu przez ul. Grunwaldzką do końca imprezy: RONDO ŚRÓDKA – … – Św. Marcin – Zwierzyniecka – Zeylanda – Bukowska – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – … – RONDO ŚRÓDKA; dodatkowo od momentu wbiegnięcia zawodników na ul. Solną do jej opuszczenia: RONDO ŚRÓDKA – … – Solna – al. Niepodległości – Przepadek – Pułaskiego – Armii Poznań – Księcia Mieszka I – Słowiańska – Gen. Maczka – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Roosevelta – Zwierzyniecka – Zeylanda – Bukowska – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – Zeylanda – nawrót na rondzie Kaponiera – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Kościelna – Św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – Gen. Maczka – Słowiańska – Księcia Mieszka I – Przepadek – al. Niepodległości – Solna – … – RONDO ŚRÓDKA;

Linia nr 164

od około godz. 8:00: PUSZKINA – … – Kraszewskiego – Bukowska – Zeylanda – Zwierzyniecka – Św. Marcin – al. Niepodległości – Powstańców Wlkp. – Most Dworcowy – Głogowska – Berwińskiego – Kasprzaka – Chociszewskiego – Szymborska – Hetmańska – ARCISZEWSKIEGO – Arciszewskiego – Palacza – Promienista – Grochowska – Reymonta – Chociszewskiego – Kasprzaka – Wyspiańskiego – Głogowska – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – … – PUSZKINA; dodatkowo od momentu zamknięcia przejazdu przez Sołacz: PUSZKINA – … – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Kraszewskiego – Bukowska – Zeylanda – Zwierzyniecka – Św. Marcin – al. Niepodległości – Powstańców Wlkp. – Most Dworcowy – Głogowska – Berwińskiego – Kasprzaka – Chociszewskiego – Szymborska – Hetmańska – ARCISZEWSKIEGO – Arciszewskiego – Palacza – Promienista – Grochowska – Reymonta – Chociszewskiego – Kasprzaka – Wyspiańskiego – Głogowska – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Kościelna – Św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – … – PUSZKINA; dodatkowo od momentu otwarcia przejazdu przez Raszyn do otwarcia przejazdu przez Sołacz: PUSZKINA – … – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Kraszewskiego – Bukowska – Zeylanda – Zwierzyniecka – Św. Marcin – al. Niepodległości – Powstańców Wlkp. – Most Dworcowy – Głogowska – Berwińskiego – Kasprzaka – … – KACZA – … – Kasprzaka – Wyspiańskiego – Głogowska – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Kościelna – Św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – … – PUSZKINA; dodatkowo od momentu otwarcia przejazdu przez Sołacz do końca imprezy: PUSZKINA – … – Kraszewskiego – Bukowska – Zeylanda – Zwierzyniecka – Św. Marcin – al. Niepodległości – Powstańców Wlkp. – Most Dworcowy – Głogowska – Berwińskiego – Kasprzaka – … – KACZA – … – Kasprzaka – Wyspiańskiego – Głogowska – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – … – PUSZKINA;

Linia nr 166

na czas trwania zamknięcia ul. Piłsudskiego i Inflanckiej: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Bobrzańska – … – ZIELINIEC; powrót: ZIELINIEC – … – Wiatraczna – Krzywoustego – RONDO RATAJE;

Linia nr 167

na czas zamknięcia jednej jezdni Estkowskiego i Wyszyńskiego RADOJEWO – … – MAŁE GARBARY; powrót: MAŁE GARBARY – Bóżnicza – Grochowe Łąki – Garbary – … – RADOJEWO;

Linia nr 168

na czas przebiegania zawodników przez ul. Solną: STRZESZYN PKM – … – al. Niepodległości – Solna – Garbary – GARBARY PKM;

Linia nr 169

od zamknięcia przejazdu przez ul. Grunwaldzką do końca imprezy: OS. SOBIESKIEGO – … – Św. Marcin – Zwierzyniecka – Zeylanda – Bukowska – Przybyszewskiego – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – Grochowska – Marcelińska – … – OS. SOBIESKIEGO; dodatkowo od momentu wbiegnięcia zawodników na ul. Solną do jej opuszczenia: OS. SOBIESKIEGO – … – Słowiańska – Gen. Maczka – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Roosevelta – Zwierzyniecka – Zeylanda – Bukowska – Przybyszewskiego – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – Grochowska – Marcelińska – Przybyszewskiego – Bukowska – Zeylanda – nawrót na rondzie Kaponiera – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Kościelna – Św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – Gen. Maczka – Słowiańska –… – OS. SOBIESKIEGO;

Linia nr 171

od momentu wbiegnięcia zawodników na ul. Hetmańską: OS. WICHROWE WZGÓRZE – … – Fabryczna – 28 Czerwca 1956 roku – Krzyżowa – Dolna Wilda – … – OS. DĘBINA; powrót: OS. Dębina – … – Dolna Wilda – Hetmańska – Rolna – … – OS. WICHROWE WZGÓRZE; dodatkowo od wbiegnięcia zawodników na ul. Solną: OS. WICHROWE WZGÓRZE – … – Słowiańska – Gen. Maczka – Wojska Polskiego – Niestachowska – Dąbrowskiego – Kościelna – Poznańska – Libelta – al. Niepodległości – … – Fabryczna – 28 Czerwca 1956 roku – Krzyżowa – Dolna Wilda – … – OS. DĘBINA; powrót: OS. Dębina – … – Dolna Wilda – Hetmańska – Rolna – … – Al. Niepodległości – Libelta – Jeżycka – Św. Wawrzyńca – Niestachowska – Wojska Polskiego – Gen. Maczka – Słowiańska – Księcia Mieszka I – … – OS. WICHROWE WZGÓRZE;

Linia nr 174

na czas zamknięcia przejazdu przez węzeł Małe Garbary linia podzielona na dwie części: 1. OS. SOBIESKIEGO – … – MAŁE GARBARY; powrót: MAŁE GARBARY – Bóżnicza – Grochowe Łąki – Garbary – … – OS. SOBIESKIEGO; 2. UNII LUBELSKIEJ – … – Kurlandzka – Żegrze – Wiatraczna – Krzywoustego – most Królowej Jadwigi – Kazimierza Wielkiego – Mostowa – Wielka – Garbary – GROBLA – Garbary – most Królowej Jadwigi – Krzywoustego – Bobrzańska – Żegrze – Kurlandzka – UNII LUBELSKIEJ;

Linia nr 176

na czas zamknięcia Hetmańskiej i Solnej: OS. DĘBINA – … – Dolna Wilda – Żelazka – Droga Dębińska – Kazimierza Wielkiego – Mostowa – Dowbora-Muśnickiego – PLAC BERNARDYŃSKI – Garbary – Droga Dębińska – Żelazka – Dolna Wilda – … – OS. DĘBINA;

Linia nr 177

na czas zamknięcia przejazdu prosto Bukowską przy al. Polskiej: RONDO KAPONIERA – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Bukowska – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – Wichrowa – Przeźmierowo Rzemieślnicza – Przeźmierowo Rynkowa – rondo Wysogotowo – rondo Malwowa – Malwowa – JUNIKOWO; powrót po tej samej trasie do Bukowskiej – Zeylanda na tymczasowy przystanek końcowo-początkowy RONDO KAPONIERA.

Linia nr 179

na czas zamknięcia Raszyna i Hetmańskiej: DĘBIEC PKM – … – Krauthofera – Głogowska – Kopanina – Mrągowska – OS. KOPERNIKA;

Linia nr 181

na czas zamknięcia jednej jezdni Piłsudskiego i Inflanckiej: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Bobrzańska – Chartowo – … – KRZYWOUSTEGO; powrót: KRZYWOUSTEGO – … – Chartowo – Wiatraczna – Krzywoustego – RONDO RATAJE;

Linia nr 182

na czas zamknięcia Raszyna: OS. WICHROWE WZGÓRZE – … – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – Szpitalna – … – OS. SOBIESKIEGO;

Linia nr 183

na czas zamknięcia jednej jezdni Estkowskiego i Wyszyńskiego: SZARYCH SZEREGÓW – … – MAŁE GARBARY; powrót: MAŁE GARBARY – Bóżnicza – Grochowe Łąki – Garbary – … – SZARYCH SZEREGÓW;

Linia nr 184

na czas zamknięcia Baraniaka, Piłsudskiego, Jana Pawła II: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Bobrzańska – Żegrze – Kurlandzka – … – Szwajcarska – Dymka – Kobylepole – Borówki – DARZYBÓR; powrót: DARZYBÓR – Borówki – Kobylepole – Dymka – Szwajcarska – … – Kurlandzka – Żegrze – Wiatraczna – Krzywoustego – RONDO RATAJE;

Linia nr 186

na czas trwania zamknięcia na skrzyżowaniu al. Polskiej i Dąbrowskiego: … – Dąbrowskiego – Św. Wawrzyńca – Żeromskiego – Dąbrowskiego – OGRODY – Szpitalna – Szamarzewskiego – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – … ;

Linia nr 190

na czas zamknięcia przejazdu przez węzeł Małe Garbary: OS. SOBIESKIEGO – … – MAŁE GARBARY; powrót: MAŁE GARBARY – Bóżnicza – Grochowe Łąki – Garbary – … – OS. SOBIESKIEGO;

Linia nr 191

na czas zamknięcia przejazdu przez Grunwaldzką i Raszyn: OS. SOBIESKIEGO – … – Szpitalna – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – … – OS. SOBIESKIEGO; od momentu zamknięcia przejazdu przez Sołacz do końca imprezy: OS. SOBIESKIEGO – … – Niestachowska – Żeromskiego – Dąbrowskiego – Szpitalna – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – Szpitalna – Dąbrowskiego – Żeromskiego – Niestachowska – … – OS. SOBIESKIEGO;

Linia nr 193

na czas całej imprezy: OS. SOBIESKIEGO – … – Szpitalna – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska – OGNIK – Bułgarska – Bukowska – … – OS. SOBIESKIEGO;

Linia nr 196

na czas zamknięcia Piłsudskiego i Inflanckiej: RONDO RATAJE – Krzywoustego – Ostrowska – Tarnowska – KRZESINY – Pokrzywno – Krzywoustego – RONDO RATAJE;

Linie nr 173, 178 i 185

na czas zamknięcia jednej jezdni Estkowskiego i Wyszyńskiego nawrót wokół ronda Śródka;

Linie nr 312, 320, 321, 323, 342

przystanek końcowy zlokalizowany na ul. Podwale przed wjazdem na rondo, a początkowy po objeździe ronda;

Linia nr 603

na czas zamknięcia przejazdu przez węzeł Małe Garbary: ŁĘCZYCA DWORCOWA – … – Droga Dębińska – Kazimierza Wielkiego – Mostowa – Dowbora-Muśnickiego – PLAC BERNARDYŃSKI – Garbary – Droga Dębińska – … – ŁĘCZYCA DWORCOWA;

Linia nr 729

na czas całej imprezy: LISÓWKI / DOPIEWO – … – rondo Malwowa – Malwowa – JUNIKOWO;

Linie nr 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821

na czas trwania zamknięcia na skrzyżowaniu al. Polskiej i Dąbrowskiego: … – Dąbrowskiego – Św. Wawrzyńca – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – OGRODY – Dąbrowskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – … ;

Linie nr 833, 834

na czas trwania zamknięcia na skrzyżowaniu al. Polskiej i Dąbrowskiego: … – Dąbrowskiego – Św. Wawrzyńca – Żeromskiego – Dąbrowskiego – OGRODY – Szpitalna – Szamarzewskiego – Przybyszewskiego – Żeromskiego – Św. Wawrzyńca – Dąbrowskiego – … ;

Linie nr 911

na czas zamknięcia jednej jezdni Estkowskiego i Wyszyńskiego BIEDRUSKO – … – MAŁE GARBARY; powrót: MAŁE GARBARY – Bóżnicza – Grochowe Łąki – Garbary – … – BIEDRUSKO;

Autobusy zatrzymują się na trasach objazdów na wszystkich przystankach autobusowych i autobusowo-tramwajowych, stałych i tymczasowych, dla linii dziennych i nocnych.

Podziel się: