Łukasz Trałka wraca do Lecha Poznań!

fot. Roger Gor, CC BY 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by/3.0, via Wikimedia Commons

Łukasz Trałka po zakończeniu piłkarskiej kariery szybko znalazł sobie nowe zajęcie. Lech Poznań poinformował, że były już piłkarz zostanie szefem skautingu młodzieżowego.

Łukasz Trałka występował w poznańskich drużynach – najpierw Lechu Poznań, a następnie w Warcie Poznań. W tym drugim zespole zakończył też swoją piłkarską karierę. Jego ostatnim spotkaniem był mecz pomiędzy poznańskimi klubami.

Teraz „Kolejorz” poinformował, że Trałka wróci do klubu, ale w nieco innej roli…

Zmiany w akademii Lecha Poznań

Lech Poznań poinformował na oficjalnej stronie klubowej o zmianach, które czekają akademię klubu. Jedną z nich jest sprowadzenie Łukasza Trałki, który zostanie szefem skautingu młodzieżowego.

To jednak nie koniec zmian. O rozwój trenerów ma zadbać Mariusz Rumak, który w przeszłości był pierwszym trenem Lecha Poznań, a ostatnio odpowiadał m.in. za jedną z młodzieżowych reprezentacji Polski.

W zarządzaniu swoją karierą młodym piłkarzom ma pomagać Zbigniew Zakrzewski, który kiedyś zdobywał bramki dla Lecha Poznań. Za rozwój indywidualny zawodników ma odpowiadać Rafał Ulatowski. Dyrektorem akademii cały czas będzie natomiast Marcin Wróbel.