LPG w Twoim aucie – wszystko zależy od wyboru warsztatu

Zdarzyło Ci się zbierać informacje na temat cen paliw w Twoim mieście, zanim zatankowałeś samochód? Już nie będziesz musiał się tym przejmować. Możesz obniżyć koszty paliwa aż o 20%. Sprawdź co musisz zrobić.
Reklama - dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Każdego dnia używasz samochód w podróżowaniu do pracy, wyjazdu na zakupy, odwiedzasz rodzinę lub znajomych? Jazda samochodem zwyczajnie Ci się nie opłaca? Znamy rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze oraz sprawić, że jazda samochodem będzie ekonomiczna i ekologiczna.

Samochodowa instalacja LPG sprawdzi się w każdym samochodzie

Chcesz założyć gaz w swoim samochodzie? Przyjedź do profesjonalnego warsztatu samochodowego AUTO GAZ Wiry z okolic Poznania i skorzystaj z naszej oferty. Istniejemy na rynku już od 1990 rok. Przez 30 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki czemu założenie instalacji gazowej nie sprawia nam najmniejszego problemu. Najważniejsze, aby wybrać odpowiedni rodzaj instalacji do Twojego samochodu. Instalacja LPG jest zakładana w samochodach w wielu krajach Europejskich.

W ofercie naszej firmie znajdziesz:

 • profesjonalny montaż instalacji gazowej LPG;
 • krótki czas oczekiwania na wykonanie usługi;
 • gwarancję na wszystkie założone przez nas elementy instalacji LPG.

AUTO GAZ świadczy wiele usług związanych z montażem, serwisem oraz naprawą:

 • instalacji gazowych zamontowanych w samochodach z bezpośrednim wtryskiem;
 • podstawowych instalacji gazowych LPG.
Montaż instalacji LPG w aucie

Założenie instalacji gazowej w samochodzie przynosi wiele korzyści. Najważniejsze, aby dokładnie zapoznać się z różnymi rodzajami instalacji gazowych dostosowanych do Twojego samochodu. Ceny paliw idą w górę, mimo to ceny gazu są o połowę niższe niż w przypadku benzyny (95 i 98) oraz ropy (ON). Posiadając instalację gazową możesz zmniejszyć koszty używania samochodu. Jeśli dużo podróżujesz lub codziennie jeździsz autem załóż w swoim aucie instalację gazową i obniż koszty związane z tankowaniem paliwa.

W skład budowy instalacji gazowej możemy zaliczyć kilka podstawowych elementów:

 • zbiornik gazu;
 • parownik;
 • komputer gazowy;
 • przewody i elementy mocujące;
 • wtryskiwacze.

Elementy te dostosowane są do większości silników. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam odpowiednio wybrać i profesjonalnie zamontować instalację dostosowaną do danego rodzaju pojazdu.

Samochód hybrydowy z instalacją gazową

Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technologiom mechanicznym i montujemy instalację gazową LPG w samochodach z napędem hybrydowym. Ten rodzaj auta idealnie sprawdza się podczas jazdy po mieście, dzięki czemu stojąc w korku lub czekając na światłach Twój samochód będzie pobierał energię potrzebną do dalszej jazdy. Jeśli chcesz jeździć autem w dalsze trasy rozważ montaż gazu. Pozwoli on zaoszczędzić pieniądze na paliwie. Jeśli chcesz zamontować instalację LPG przyjedź do AUTO GAZ Wiry i pozwól, aby nasi pracownicy zajęli się Twoim autem.

Zalety gazu w aucie hybrydowym

Istnieje wiele korzyści związanych z montażem instalacji LPG w samochodzie hybrydowym. Jest to:

 • niższy koszt zakupu paliwa;
 • podróżowanie bez konieczności częstego uzupełniania zbiornika;
 • dbanie o ekologię;
 • nowoczesny design;
 • nowoczesne rozwiązanie.

Przyprowadź swoje auto do warsztatu AUTO GAZ Wiry i sprawdź jak wiele korzyści otrzymasz po zamontowaniu instalacji gazowej w Twoim samochodzie.

Gazowa instalacja LPG- jak ważny jest jej przegląd

Po zamontowaniu instalacji gazowej w samochodzie musisz pamiętać o regularnym przeglądzie. Dzięki temu możesz zapobiec powstaniu uszkodzeń elementów instalacji oraz szybko usunąć powstałą już usterkę. Jeśli chcesz, aby instalacja gazowa przynosiła zyski i prawidłowo działała, nie zapomnij o regularnym jej sprawdzeniu.

Firma AUTO GAZ Wiry wychodzi naprzeciw klientom i oferuje im regularne przypomnienie o zbliżającym się terminie przeglądu. Ustawiamy serwis w komputerze, który za pomocą sygnalizacji dźwiękowej przypomina klientowi, aby udał się do warsztatu. Dzięki temu instalacja w Twoim samochodzie będzie sprawdzona na czas.

Przyjeżdżaj do nas regularnie i zostań stałym klientem. Skorzystaj z serwisu lub przeglądu instalacji gazowej. Jeśli chcesz ją dopiero założyć, pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj instalacji. Umów się na spotkanie i skorzystaj z naszej oferty.

AUTO GAZ Wiry- koszt instalacji gazowej

Cena montażu instalacji gazowej ustalana jest indywidualnie z każdym klientem, gdyż wszystko uzależnione jest od:

 • modelu samochodu;
 • roku produkcji auta;
 • mocy pojazdu;
 • rodzaju wybranej instalacji gazowej.

Przedstawiamy każdemu klientowi najlepsze rodzaje instalacji gazowej do ich samochodu. Dzięki odpowiedniemu rodzajowi instalacji dajemy gwarancję, że będzie ona działała prawidłowo przez wiele lat. Ostateczny wybór pozostawiamy oczywiście Tobie.

Przyjedź do warsztatu samochodowego AUTO GAZ Wiry i pozostaw swój samochód pod naszą opieką. Dobierzemy odpowiedni rodzaj instalacji do Twojego samochodu i profesjonalnie zajmiemy się nim. Ty możesz usiąść w poczekalni lub wybrać się na spacer po okolicy. Znajdź chwilę dla siebie, a my wykonamy całą robotę.

Artykuł sponsorowany

1
Dodaj komentarz

avatar
Dawid
Dawid

Przede wszystkim najważniejsze to znaleźć dobrego montera oraz przestrzegać serwisu i na pewno nie będziemy żałowali inwestycji. Jeżdżę na instalacji BRC Sq32 i jestem bardzo zadowolony z decyzji montażu lpg. Instalacja zwróciła się bardzo szybko i teraz już tylko cieszę się oszczędnościami.