pawilon nr 5 fot. MTP

Louis Tomlinson w Poznaniu!

Brytyjski wokalista, dawniej członek baysbandu One Direction, obecnie znany także jako członek programu „X-Factor” 14 kwietnia wystąpi w Pawilonie nr 5 MTP. Koncert rozpocznie się o 21.00, otwarcie drzwi – o 18.00.

Grupa One Direction wydała 5 studyjnych albumów i cieszyła się ogromną popularnością – to właśnie tam Louis Tomlinson szlifował swój warsztat wokalisty, a jego kariera solowa rozpoczęła się w 2017 roku singlem „Just Hold On” nagranym wspólnie z DJ-em Stevem Aoki. Jego pierwsza solowa płyta „Walls” ukazała się 31 stycznia 2020 roku. Zawiera 12 utworów, z których przebojami stały się „Two of Us” i „Kill My Mind”.

Trasa koncertowa promująca tę płytę, podczas której Tomlinson miał przyjechać do Polski, była kilkakrotnie przekładana ze względu na pandemię. W tym roku jednak się udało i 13 kwietnia Tomlinson wystąpił w warszawskim Torwarze, a 14 kwietnia – w Pawilonie nr 5 MTP.

Drzwi zostaną otwarte o godzinie 18.00, koncert supportującego zespołu Only The Poets rozpocznie się o godzinie 20.00. Natomiast o 21.00 wystąpi wyczekiwany Louis Tomlinson.