Tragicznie zakończyły się prowadzone przez policję poszukiwania zaginionej Pauliny. Jej ciało odnaleziono w lesie na terenie powiatu gostyńskiego.
24 czerwca kobieta wyszła z gabinetu lekarskiego na terenie Leszna i kontakt z nią się urwał. W jej poszukiwania natychmiast zaangażowali się policjanci, którzy jeszcze wczoraj prosili okolicznych mieszkańców o pomoc.
Wiadomo było, że kobieta poruszała się samochodem i to właśnie w nim została odnaleziona w jednym z lasów na terenie powiatu gostyńskiego. Niestety nie żyła. Przyczyny jej śmierci teraz będą ustalone przed odpowiednie służby.