Leszno: Próba samobójcza w szpitalu. Winne narkotyki?

Skokiem z trzeciego piętra zakończyła się wizyta 30-letniego mężczyzny w szpitalu w Lesznie. Wszystkiemu winne najprawdopodobniej były narkotyki.

Mężczyzna trafił do szpitala w Lesznie w nocy z niedzieli na poniedziałek, nieoficjalnie po próbie samookaleczenia. Ze względu na zły stan został natychmiast poddany operacji, która zakończyła się sukcesem. Po operacji mężczyzna zachowywał się spokojnie, ale lekarze wiedzieli, że mają kontakt z osobą używającą substancji psychoaktywnych. Pod wpływem jednej z nich miał zostać przyjęty na oddział.

30-latek z rana poprosił pielęgniarki o wodę. Kiedy na chwilę opuściły salę, wykorzystał on okazję, żeby dostać się do okna. W momencie ich powrotu, siedział już na parapiecie, a po chwili skoczył z wysokości trzeciego piętra. Skończyło się wieloma złamaniami, ale na szczęście jego głowa nie ucierpiała. Dzięki natychmiastowej pomocy udało się go uratować. Teraz zostanie objęty opieką psychiatryczną.

Źródło: Głos Wielkopolski

3
Dodaj komentarz

avatar
Lalunia
Lalunia

Jakiś zbokol ktury ma nie źle w głowie nawalone?

Andrzej
Andrzej

Może gdyby jednak na głowę to by mu się poukładało. Teraz do roboty, niech odpracuje koszty leczenia. Pewnie nie jest płatnikiem zusu, ani osobą pracującą.