Leszno: Policji udało się zatrzymać kierowcę porsche, który uderzył kobietę?

policja fot. Sławek Wąchała
Wszystko wskazuje na to, że policji udało się zatrzymać kierowcę porsche, która w zeszłym tygodniu zaatakował mieszkankę Leszna.

Według relacji pokrzywdzonej mężczyzna miał wyjść z samochodu w pobliżu przejścia dla pieszych i ją spoliczkować. Następnie wsiadł do samochodu i chciał odjechać. Zszokowana kobieta rzuciła się na jego maskę, ale kierowcy nie powstrzymało to przed ruszeniem. Cudem nie doszło do tragedii. 

Zaraz po zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Wszystko wskazuje na to, że odnalazł się on w okolicach Andrychowa. Mężczyzna został zatrzymany, ale nie usłyszał jeszcze zarzutów.

– Zatrzymany ma być przewieziony do Leszna, mają być z nim wykonane czynności. I wtedy okaże się, czy to jest ten sprawca. Na razie nie mamy pewności dopóki tego nie będziemy mieć „na protokole”. Dzisiaj nie udzielamy żadnych informacji, dopiero jutro. Mężczyzna zarzutów nie usłyszał i tak do końca nie wiemy, czy usłyszy – mówił w rozmowie z Radiem Poznań rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Michał Smętkowski.

Źródło: Radio Poznań / op. AS

Podziel się: