Leszno: Kaszlący pasażer w maseczce zabrany do szpitala

Pasażer z maseczką na twarzy i silnym kaszlem zaniepokoił konduktora pociągu relacji Białystok – Wrocław. Mężczyzna zawiadomił służby, a te zabrały kaszlącego pasażera do szpitala. Z powodu podejrzenia koronawirusa.

Jak informuje radio RMF FM, mężczyzna niedawno wrócił zza granicy, prawdopodobnie z Singapuru. Konduktora zaniepokoiło to, że jechał w maseczce i kaszlał, dlatego postanowił w Lesznie powiadomić służby sanitarne, a te zdecydowały o konieczności hospitalizacji pacjenta.

Mężczyznę wyprowadzono z pociągu i umieszczono w szpitalu. Czy jest zarażony koronawirusem okaże się, gdy przyjdą wyniki jego badań.

Cała akcja miała miejsce wczoraj. Pociąg po kilkudziesięciu minutach postoju pojechał w dalszą trasę. Leszczyński sanepid uznał, że pozostali pasażerowie mogą podróżować dalej.

el

6
Dodaj komentarz

avatar
Elżbieta Olszak
Elżbieta Olszak

Serio? Ludzie to okres przeziębień. Dużo osób choruje, psika, kaszle a nawet ma gorączkę. Grypa, angina, zwykle przeziębienie.
Będzie strach kichnąć w miejscu publicznym.

Jolanta Zasada
Jolanta Zasada

Strach kichnać. Paranoja.

Marcin Dombkowski
Marcin Dombkowski

Koronowirus pokazał co potrafią zrobić z mózgiem człowieka media. Codziennie ktoś kicha, prycha. Psychoza, a ci co teraz nią żyją ciekawe ile razy łazili chorzy do roboty/szkoły.