Konopie 1 fot. KWP

Leszno: 3,5 kg narkotyków na… suszarce do ubrań

Skrzynka świeżo ściętej marihuany i jej szyszki oraz spora ilość narkotyków suszących się na suszarce do ubrań w łazience. Policjanci z Leszna znaleźli ponad 3,5 kg narkotyków w domu jednego z mieszkańców tego miasta.

W minionym tygodniu leszczyńscy kryminalni weszli do domu jednego z mieszkańców Leszna, gdzie miały się znajdować narkotyki. Informacje były precyzyjne: na piętrze budynku znaleźli znaczną ilość szyszek marihuany, a na podwórzu posesji, w skrzynce, dużą ilość świeżo ściętej marihuany. Po zważeniu, łącznie znalezionych zabronionych substancji, okazało się, że jest ich ponad 3,5 kilograma. Mężczyzna suszył rośliny w łazience na suszarce do ubrań…

37-letni mieszkaniec Leszna, który w swoim domu posiadał ponad 3,5 kilograma zabronionych środków odurzających, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Policjanci sprawdzą, czy podejrzany zajmował się także handlem narkotykami. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

11 października Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego okresu aresztowania.

KWP, el

1
Dodaj komentarz

avatar
PS
PS

Marihuana nie jest narkotykiem. Jeśli się ją przetworzy i doda chemię, to i tak nie ona będzie uzalezniać tylko ta chemia.
Marihuana jest jednym z najlepszych lekarstw na świecie. Leczy wszystkie układy u ssaków, w tym m.in. pokarmowy, oddechowy i nerwowy. Ta roślina produkuje ponad tysiąc kanabinoidow, podczas gdy człowiek produkuje ich zaledwie sto. To związki odpowiedzialne za odbudowywanie komórek. Trafia tez skitecznie w wiekszosc komorek owotworowych i skutecznie je niszczy. Ale nie uczyliśmy się o tym w szkole. Sam nie wiedziałem choć pisałem mature z biologii komórkowej.
W latach 30-tych ub.stulecia, kiedy koncerny farmaceutyczne zorientowały się jaką ta roślina ma moc natychmiast okrzyknely ja narkotykiem.i wprowadziły na listę substancji zakazanych, ponieważ nigdy nie będą w stanie wyprodukować tak skutecznego leku o takim spektrum dzialania.
Świadomość nt. Mocy tej rośliny jest co raz większą na świecie. Wiele krajów uznało ją za skuteczną w leczeniu chorób przewleklych ukladu immunologicznego. Na swiecie jest wiele plantacji chronionych przed naworzeniem. Wiele zakonow siostr je sieje i pali. Sa szczesliwe i zdrowe. W Czechach i USA zalegalizowano marihuane prawie we wszystkich stanach i chorzy dostają ją na receptę. Osobiście poznałem parę, ktora wywalczyla to w Czechach i kobietę, która wywalczyła to w Stanach. Bardzo często marihuana to ostatnia, skuteczna deska ratunku.
Jednak nasz rząd ma.z tym problem.
Ale nie tylko z tym.