Lech - Cracovia fot. Wojtek Lesiewicz

Lech Poznań: Mecz z Legią Warszawa pokaże TVP

Piłkarze Lecha Poznań wyjadą w następnej kolejce do Warszawy, żeby zmierzyć się tam z Legią. Mecz będzie transmitowany na TVP 2.

Dodatkowo transmisja pojawi się też na stronie internetowej tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej państwowej telewizji. 

Oba zespoły w tabeli dzieli zaledwie punkt różnicy. Lech w dotychczasowy jedenastu spotkaniach zgarnął osiemnaście punktów i traci trzy do lidera, Pogoni Szczecin. Piłkarze z Warszawy tracą punkt więcej. Mimo stosunkowo niewielkich strat do pierwszej pozycji, w stolicy powoli robi się gorąco. Legia przegrała swoje dwa ostatnie spotkania, a w ostatnich pięciu meczach wygrała zaledwie raz. Kibice klubu powoli tracą cierpliwość i w przypadku ewentualnej porażki z Lechem w Warszawie może się zrobić nieprzyjemnie.

Podopieczni Dariusza Żurawia wydają się natomiast powoli wracać na właściwe tory. W ostatnich dwóch spotkaniach zanotowali oni komplet zwycięstw i do Warszawy jadą, żeby serię zwycięstw przedłużyć. Motywacja powinna być podwójna, ponieważ ostatni raz “Kolejorz” w Warszawie wygrał w 2015 roku po golu Hamalainena, który następnie… trafił do Legii.

Lech zmierzy się z Legią Warszawa w sobotę (19 października 2019) o godz. 17.30. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 17. Mecz komentować będą Dariusz Szpakowski i Andrzej Strejlau.

 

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze