Ksiądz Wachowiak już w nowej parafii pod Poznaniem

nowa parafia fot. D. Wachowiak TT

28 lutego ksiądz Daniel Wachowiak oficjalnie opuścił parafię w Piłce położonej w Puszczy Noteckiej i przeniósł się z powrotem do aglomeracji poznańskiej – został proboszczem parafii pw. św. Brata Alberta w Koziegłowach.

Ksiądz Wachowiak jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, więc na swoim koncie na Twitterze zamieścił i relację z wyjazdu z Piłki – i przybycie do nowej parafii w Koziegłowach. Pod obiema relacjami jest sporo wpisów parafian życzących księdzu wszystkiego dobrego w nowej parafii, żałujących, że ja zostawił, a także wspominających jego kazania.

Przypomnijmy, że ksiądz Wachowiak został wysłany do Piłki cztery lata temu – wcześniej był wikariuszem parafii pw. Św. Aniołów Stróżów na osiedlu Kosmonautów w Poznaniu, gdzie zasłynął z kontrowersyjnych wypowiedzi i wpisów na Twitterze.

Bronił osób, które nie chciały się szczepić przeciwko koronawirusowi, zainteresowanym seksem polecał książkę Karola Wojtyły „Miłość i odpowiedzialność” – to była jego odpowiedź na akcję „#CałaPolskaCzytaoSeksie” – przygotował też dla swoich parafian wskazówki do spowiedzi adwentowej.

Podziel się:

Ostatnio dodane: