Kosz słodyczy – dobry wybór jak zestaw prezentowy na ślub

Wybór upominku czy też pamiątki na ślub jest ogromną przyjemnością, ale też może sprawić nie lada problem. Wybierając właściwy, warto zwrócić uwagę na jego przeznaczenie. Może to być prezent dla młodej pary, ale też forma podziękowania dla rodziców czy też dziadków. Ciekawym pomysłem są kosze słodyczy. Sprawdź, co warto wiedzieć o ich komponowaniu.
Kosz słodyczy dla Młodej Pary

Kubki, ręczniki czy inne zestawy prezentowe cieszą się ogromną popularnością jako upominek dla Młodej Pary. Największą popularnością cieszy się jednak kosz słodyczy, który przypadnie do gustu chyba każdemu. Ciekawym pomysłem jest dołączenie do nich krótkich liścików z informacją, kiedy mogą być zjedzone. Czekoladka na gorszy dzień, cukierek na smutki, ciasteczko na poprawę humoru itp. Przeciwnicy tego rozwiązania zauważają, że kosz ze słodyczami zostanie zjedzony, zniknie, a Młoda Para nie będzie mieć pamiątki. Wyjaśniamy, że jego zawartość niekoniecznie musi składać się ze słodkich upominków. W jego wnętrzu mogą, ale nie muszą pojawić się kubki, kieliszki czy nawet drobne dekoracyjne jak ramka na wspólne zdjęcie.

Ciekawym rozwiązaniem jest również umieszczenie w ich wnętrzu wyjątkowych słodkości jak konfitury, syropy czy też samodzielnie robione ciasteczka, pierniki czy praliny. Taki prezent z pewnością będzie się cieszył uznaniem wśród obdarowanych osób.

Słodycze jako podziękowanie dla bliskich

Dość często kosze na słodycze są wręczane nie tylko Młodej Parze. Nowożeńcy wybierają tę formę jako sposób na podziękowanie rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Sprawdzą się też świetnie jako upominek dla dziadków. Oprócz wzruszających słów podziękowania warto wręczyć im coś jeszcze. Personalizowany kosz ze słodyczami może zawierać słodkie upominki, ale też np. zestaw filiżanek i ulubioną kawę. Takie połączenie z pewnością będzie wywoływać na ich twarzach uśmiech na myśl o osobach, od których je otrzymali. Będą mogli cieszyć się nie tylko ulubionym smakiem kawy, ale też odrobiną słodyczy.

Zrobić samemu czy kupić gotowy kosz?

Jeśli już wiesz, że kosz ze słodyczami jest tym upominkiem, którym chcesz obdarować Młodą Parę czy też rodziców, musisz zdecydować o jego zawartości. Masz dwie możliwości – możesz samodzielnie skomponować zestaw, umieszczając w nim ulubione elementy osoby obdarowanej. Rozwiązanie to ma ogromny plus – będzie w 100% wyjątkowe i dopasowane do gustu gościa. Z drugiej strony może sprawić problem w kompletowaniu zawartości oraz jej pakowaniu. Ta opcja będzie wymagać od Ciebie nie tylko zakupu słodyczy, ale też kosza i dodatków umożliwiających zapakowanie całości. Stąd też z pomocą przychodzą gotowe rozwiązania. Na rynku jest wiele firm zajmujących się doborem upominków. Skorzystanie z tej opcji daje pewność, że całość będzie przygotowana na najwyższym poziomie, a znajdujące się we wnętrzu produkty będą spójne. Część z nich daje możliwość indywidualne skomponowania zawartości – wystarczy zaznaczyć elementy, które powinny, a które zdecydowanie mają się nie znaleźć w składzie kosza.

Poznaj zestawy prezentowe na Ślub w sklepie z słodyczami Słodki Wawel

Artykuł sponsorowany

1
Dodaj komentarz

avatar
Alicja
Alicja

Kosz podarunkowy to świetny prezent 🙂 Moja siostra to prawdziwy łakomczuch w kwestii słodyczy, dlatego na jej ślub zamówiłam jej taki słodki kosz z Poczty Kwiatowej. Taki prezent bardzo się jej spodobał 😀