Korowód Bambrów odwołany!

Burza przechodząca nad Poznaniem i ulewny deszcz sprawiły, że Towarzystwo Bambrów Poznańskich odwołało zaplanowany na 6 sierpnia korowód Święta Bamberskiego “Poznanie”. “Nie martwcie się… Zorganizujemy święto w innym terminie” – poinformowali.

Korowód miał wyruszyć o 14.00 z ulicy Mostowej na plac Kolegiacki, gdzie zaplanowano gry, zabawy i koncerty. Jednak padający nad Poznaniem ulewny deszcz i trwająca burza, a przede wszystkim prognozy pogody nie pozostawiające wątpliwości, że padać będzie cały dzień, zdecydowały, że Towarzystwo Bambrów Poznańskich zdecydowało się odwołać dzisiejsze obchody.

“Z przykrością informujemy o odwołaniu Święta Bambrów” – czytamy na profilu facebookowym Towarzystwa Bambrów Poznańskich. – “Pogoda uniemożliwia bezpieczne przeprowadzenie wydarzenia. W związku z tym organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu wydarzenia na inny termin (może w nieco innej formie). Będziemy Was informować na bieżąco. Wszystkim tym, którzy zamierzali się pojawić pomimo niesprzyjającej pogody dziękujemy! Podziwiamy Was! I zapraszamy na kolejne wydarzenia!”.

Podziel się: