radiowóz fot. policja

Konin: Zabił kobietę w obecności dwuletniej córki

29-letni mężczyzna na szosie dogonił uciekającą drugim samochodem kobietę, wyciągnął ją z auta i zadał kilka ciosów nożem. W samochodzie kobiety siedziała jej dwuletnia córka.

Jak informuje Radio Poznań, tragedia wydarzyła się w Kopydłówku w powiecie konińskim. Kobieta jechała samochodem z dzieckiem w środku, mężczyzna ją gonił. udało mu się to, a wtedy wyciągnął kobietę z samochodu i zadał jej kilka ciosów nożem – niestety, śmiertelnych.

Dziecko, dwuletnia dziewczynka, fizycznie nie ucierpiała podczas ataku, ale przewieziono ją do szpitala na obserwację. Sprawca później próbował sam pozbawić się życia, również zadając sobie ciosy nożem. Próba samobójcza niestety się nie powiodła i mężczyznę w stanie ciężkim odwieziono do szpitala. Przeszedł już operację, ale jego stan nadal jest bardzo poważny, nie można go przesłuchać.

W sprawie trwa dochodzenie prowadzone pod nadzorem prokuratury, a policja nie ujawnia szczegółów śledztwa ani powodów desperackiego czynu mężczyzny. Wiadomo, że cała trójka mieszkała dotąd w województwie kujawsko-pomorskim.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze