Konin: Są wyniki badań mężczyzn podejrzewanych o zarażenie koronawirusem

Dwaj pacjenci konińskiego szpitala, z których jeden wrócił z Wietnamu, a drugi z Włoch, mieli wykonane badania na obecność koronawirusa. Ich objawy wskazywały na możliwość zarażenia wirusem z Wuhan.

Jak informowaliśmy, obaj mężczyzn i trafili do szpitala w środę i wtedy też pobrano próbki do badań. Na szczęście okazało się, że żaden z nich nie jest zarażony koronawirusem – wyniki to potwierdzające koniński szpital otrzymał właśnie dziś.

Obaj pacjenci pozostaną jeszcze w szpitalu, bo ich stan zdrowia nie jest idealny. Jak długo – zależy od decyzji konińskich lekarzy.

el

4
Dodaj komentarz

avatar
Łatka
Łatka

No i znowu zawód dla PO , oj .

Katarzyna Selena Marszałek
Katarzyna Selena Marszałek

No to wychodzi na to ze polacy sa odporni na koronavirusa.

A mniej optymistyczne wirus kluje sie przez 27 dni wiec moze tych 2 panow jest zarazonych ale jeszcze nie wykazuje to test ???? , sa przypadki w chinach gdzie 7 testów u jednej pani wykazalo ze nie jest chora , za to 8 test potwierdzil zarazenie .

Tak wiec nie ma pewności ze panowie nie sa chorzy.

Elzbieta ED
Elzbieta ED

Mamy jakieś marme testy pewnie

Maja
Maja

Wypuszczą tych dwóch Panów do domu, a przecież mówili że ten wirus się kluje 27 dni do miesiąca. Okaże się że to jest koronawirus i co wtedy….. wtedy będzie za późno na wszystko.Będzie epidemia.