niedziela, 25 lutego, 2024

Kolizja w Wielkopolsce. Cztery osoby doznały obrażeń

9 lutego, w okolicach południa, doszło do poważnego wypadku na krajowej trasie nr 24 w pobliżu miejscowości Daleszynek. Zderzenie dwóch pojazdów osobowych spowodowało poważne obrażenia u czterech osób.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 13.29. W wyniku kolizji, której okoliczności są jeszcze badane, dwa auta – Opel oraz Volkswagen – zderzyły się czołowo. W rezultacie, trzy osoby zostały zakleszczone w pojazdach, wymagając natychmiastowej pomocy.

Na miejsce natychmiast skierowano liczne siły pomocnicze, w tym strażaków z jednostek z Kwilcza, Lubosza i Pniew oraz zespół z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Międzychodzie. Dodatkowo, na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

St. kpt. Krzysztof Grześkowiak z Zespołu Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie poinformował, że w wyniku wypadku poszkodowane zostały cztery osoby – dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Na czas trwania akcji ratunkowej droga w miejscu zdarzenia została zamknięta dla ruchu w obu kierunkach.

Ostatecznie wszystkie cztery ofiary wypadku zostały przetransportowane do szpitala. Obecnie trwa dokładne ustalanie przyczyn i okoliczności, które doprowadziły do tego zdarzenia.

Źródło: Międzychód Nasze Miasto
Strona głównaMiędzychódKolizja w Wielkopolsce. Cztery osoby doznały obrażeń