Na ulicy Dąbrowskiego doszło wczoraj do zderzenia autobusu linii 821 z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby. Policja wskazała winnego kierowcę, który otrzymał mandat.
Szczegóły zdarzenia
Kolizja miała miejsce na odcinku między przystankami Smochowice i Leśnowolska. Według relacji świadka, samochód dostawczy cofał się na jezdni, co uniemożliwiło kierowcy autobusu skuteczne zahamowanie.
Konsekwencje i ustalenia policji
W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które wymagały pomocy medycznej. Jak potwierdził Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji, za zdarzenie uznano winnego kierowcę samochodu dostawczego. Nałożono na niego mandat karny.