piątek, 1 grudnia, 2023

Kolejny lokal w centrum Poznania kończy działalność. “Dziękuję za to, że byłyście”

Sklep “La Cara” przy placu Wolności zapowiedział zamknięcie. Działa tylko do 30 września. “Dziękuję za to, że byłyście, że przedostawałyście się do La Carry po dziurawym centrum” – napisała właścicielka sklepu na jego profilu społecznościowym.

Sklep działał przy placu Wolności, naprzeciwko Empiku, od 34 lat, a kończy działalność 30 września. Do tego czasu trwa wyprzedaż – cały towar będzie sprzedawany za 50 lub 100 zł.
“Drogie Klientki” – napisała Aleksandra Młyńska, właścicielka “La Cary”, na profilu sklepu na Facebooku. – “Dzień 30.09.2023 – Sobota będzie dostatnim dniem, kiedy drzwi La Cary otworzą się dla Was. Z całego serca pragnę Wam podziękować za wspólne lata, za wszystkie cenne znajomości, z których część przerodziła się w przyjaźnie. To Was będzie mi najbardziej brakować! Wszystkie lata działalności sklepu były przygodą, każdy dzień przynosił nowe wyzwania, dawał prezenty i rzucał kłody pod nogi, ale wszystkie te zdarzenia doprowadziły mnie do tego miejsca w życiu, gdzie jestem teraz i ze spokojnym sercem, na własnych zasadach mogę się z Wami pożegnać. Dziękuję za to, że byłyście, że przedostawałyście się do La Carry po dziurawym centrum, że dawniej wysiadałyście z tramwaju, bo na wystawie coś przykuło Waszą uwagę, że w pandemii miałyście odwagę wejść i się przywitać, że przychodziłyście pośmiać się i popłakać i dziękuję za pewność, że jak była potrzeba, to wiedziałyście, że w La Carze znajdziecie wszystko to co potrzeba. Dziękuję za zaufanie i za każde miłe słowo. Mam nadzieję, że rzeczy zakupione w La Carze będą z Wami na lata i kiedy założycie sukienkę, włożycie sweter, spodnie lub ciepłą kurtkę, miło wspomnicie La Carę”.

Źródło: La Cara FB
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoKolejny lokal w centrum Poznania kończy działalność. "Dziękuję za to, że byłyście"