Kobieta z ranami od noża. Policja zatrzymała jej męża

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

34-letnia mieszkanka miejscowości Kosztowo pod Piłą trafiła do szpitala po tym, jak została kilkakrotnie poważnie raniona nożem. O atak podejrzany jest jej mąż, który został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia, jak powiedział Głosowi Wielkopolskiemu st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy KPP w Pile. Po godzinie 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o rannej kobiecie znalezionej w miejscowości Kosztowo. Ze zgłoszenia wynikało, że przed jedną z posesji w Kosztowie trwa awantura mężczyzny i kobiety. Wkrótce kobieta, jak informowali świadkowie, została przez mężczyznę kilkakrotnie ugodzona nożem.

Policjanci przybyli na miejsce i we wskazanym miejscu znaleźli poważnie ranną kobietę, którą ratownicy medyczni natychmiast zabrali do szpitala. Na miejscu był też 47-letni mężczyzna, którego policjanci przesłuchali i zatrzymali, zabezpieczyli także nóż, którym zostały zadane rany.

Mężczyzna już usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a na wniosek Prokuratury Rejonowej w Chodzieży sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Wydarzenia w Wielkopolsce: