Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 6 lipca, 2025

Kobieta potrącona na Górczynie. Nie udało się jej uratować

43-letnia kobieta została na pętli na Górczynie potrącona przez miejski autobus. Sprawę bada policja.

Do zdarzenia doszło na ulicy Zgoda około godziny 7.15, było jeszcze ciemno. Autobus linii nr 193 właśnie wyjeżdżał z pętli i potrącił 43-letnią kobietę. Ofiara dostała się pod koła pojazdu i trzeba było sprowadzić specjalistyczny wóz, by ją wyciągnąć spod autobusu. Mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej kobiety nie udało się uratować.

Sprawą zajmuje się policja. Jak stwierdziła, kierująca autobusem była trzeźwa, czy jednak uda się ją przesłuchać – nie wiadomo, bo kobieta jest w bardzo złym stanie psychicznym. Obecnie znajduje się pod opieką psychologa. Jak poinformowała Agnieszka Smogulecka, rzeczniczka prasowa MPK, to wieloletnia i doświadczona pracownica przedsiębiorstwa.

Na miejscu pracuje policja i strażacy. Zabezpieczono monitoring autobusu, policja sprawdza także zapisy kamer z okolicznych budynków i przesłuchuje świadków wypadku.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: Radio Poznań
Strona głównaWielkopolskaPoznańKobieta potrącona na Górczynie. Nie udało się jej uratować