Kobieta odzyskała zgubioną torebkę. „Nie mogła uwierzyć, że ma tyle szczęścia”

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Pewna rawiczanka jadąc rowerem zgubiła torebkę, w której miała dokumenty i 3 tys. zł. Miała jednak wiele szczęścia, ponieważ zgubę znalazła osoba, która natychmiast odniosła ją na komisariat policji.

16 listopada około godziny 15.00 pewien rawiczanin telefonicznie poinformował dyżurnego policji, że idąc na spacer z kolegą na chodniku przy ul. Dąbrowskiego w Rawiczu, znalazł leżącą torebkę.

„Wewnątrz znajdowały się dokumenty, takie jak dowód osobisty czy karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie 3 tysiące złotych” – informuje KPP w Rawiczu. – „Mężczyzna poinformował, pod jakim adresem będzie przebywał. Skierowany patrol odebrał od niego znalezisko. Niemal w tym samym czasie do jednostki zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że jadąc rowerem zgubiła torebkę którą miała na bagażniku. Kiedy rawiczanka usłyszał, że torebka jest w rękach policji ponieważ osoba, która ją znalazła uczciwie ją nam przekazała nie mogła uwierzyć, że ma tyle szczęścia”.

Uczciwemu znalazcy pogratulowali też policjanci.
„Jesteśmy dumni, że w naszym mieście nie brakuje osób, dla których uczciwość to cecha, która odgrywa istotne znaczenie w życiu” – napisali.

Podziel się: