Kibice Lecha są zaniepokojeni ostatnimi wynikami zespołu. „Nie możemy zwlekać”

Lech - Cracovia fot. Wojtek Lesiewicz
Stowarzyszenie kibiców „Kolejorz” wydało oświadczenie podsumowujące ostatnie wyniki osiągnięte przez Lecha. Przedstawiciele stowarzyszenia chcą się spotkać z trenerami pierwszej drużyny.

Z czterech ostatnich spotkań, podopiecznym Dariusza Żurawia, udało się wygrać tylko jedno. Nie pomogła przerwa na mecze reprezentacji, ponieważ tuż po niej lechici zostali pokonani przez Lechię Gdańsk. W piątek poznaniacy zagrają u siebie z Jagiellonią Białystok i jeżeli w tym meczu nie uda im się zgarnąć kompletu punktów, nastroje wśród kibiców mogą się zdecydowanie pogorszyć.

Poniżej całe oświadczenie stowarzyszenia kibiców „Kolejorz”:

„Z dużym niepokojem patrzymy na ostatnie sportowe wyniki naszego klubu. Trzy porażki w czterech ostatnich spotkaniach – z całą pewnością nie wzbudzają entuzjazmu wśród fanów Kolejorza. Mamy świadomość, że nasza drużyna jest w trakcie przebudowy, że na efekty pracy sztabu szkoleniowego przyjdzie jeszcze poczekać. Jednak mając w perspektywie trzy – niezwykle ważne mecze, które mogą przesądzić o losach Lecha Poznań w tym sezonie – wiemy, że nie możemy zwlekać. Uważamy, że rozmowa jest zdecydowanie najlepszą formą komunikacji – zwróciliśmy się do Zarządu KKS Lech Poznań o spotkanie z trenerami I drużyny.

Spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia ze sztabem odbędzie się w najbliższą środę. Na forum Kibiców Lecha Poznań – forum.kibicelecha.pl – pojawi się relacja z tego spotkania.

Wiemy, że ostatnie dwa spotkania na stadionie przy Bułgarskiej nie spełniły w jakikolwiek sposób oczekiwań kibiców. Najbliższy mecz – z Jagiellonią Białystok – z całą pewnością nie będzie należał do łatwych. Wierzymy jednak, że piłkarze Lecha Poznań wyjdą na to spotkanie odpowiednio zmotywowani i pozbawieni psychicznego bagażu. Wierzymy, że z pomocą nas-kibiców uda się odnieść upragnione zwycięstwo, które stanie się początkiem serii, która zaprowadzi nas po upragnione mistrzowskie trofea.

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców KOLEJORZ”

Źródło: FB Kibice Lecha Poznań

Podziel się:

Ostatnio dodane: