Jurek Owsiak w Starym Browarze

“Działaj i idź do przodu!” – to hasło wykładu motywacyjnego, jaki wygłosi Jurek Owsiak w Starym Browarze. Wykład rozpocznie się o godzinie 15.00 25 września, a wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki. Dodatkową atrakcją jest biznesowo-społeczny networking, na który organizatorzy zapraszają po spotkaniu.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych nowoczesnym wolontariatem i działalnością pro bono, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz świadomych przedsiębiorców i aktywistów trzeciego sektora. Po wykładzie Jurka Owsiaka rozpocznie się panel dyskusyjny o innowacyjnych metodach współpracy biznesu z inicjatywami społecznymi oraz o tym, jak znaleźć w sobie odwagę do inicjowania projektów i społecznych – i biznesowych.

W panelu dyskusyjnym po wykładzie Jurka Owsiaka, prowadzonym przez Leszka Waligórę (Głos Wielkopolski) wystąpią: Anna Główczyńska (Stowarzyszenie Na Tak, Fundacja x.change), Marcin Stańczyk (Cognifide Polska), Ewelina Żychlińska (Saatchi&Saatchi) i Jakub Sobczak (PolakPotrafi.pl).

Organizatorami spotkania są fundacja x.change, Vastint i Business Garden Poznań.

Mat. pras. Stary Browar

Dodaj komentarz

avatar