Joanna walczy z glejakiem. Pomóżmy!

Joanna Kubisa fot. siepomaga

U Joanny Kubisy, prezeski Fundacji Stworzenia Pana Smolenia, w maju ubiegłego roku zdiagnozowano glejaka mózgu IV stopnia. Joanna walczy – jest po operacjach, przechodzi także immunoterapię w Niemczech, która bardzo pomaga. I właśnie z tego powodu prosi o pomoc.

Joanna Kubisa przeszła operacje glejaka 18 maja przeszła operację usunięcia guza w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. W grudniu kolejną, bo guz się odrodził. Teraz przechodzi chemio- i radioterapię w Wielkopolskim Centrum Onkologii.

„Ale by mogła mieć siły do dalszej walki, potrzebujemy nowoczesnego leku, który niestety nie jest refundowany, potrzebujemy także rehabilitacji, by postawić panią Asię na nogi, potrzebujemy zapewnić całodobową opiekę i na to wszystko potrzebujemy finansów” – czytamy w opisie zbiórki na jej leczenie na siepomaga. – „Wiemy, że nadzieją na przedłużenie życia jest immunoterapia w Kolonii w Niemczech. Dlatego potrzebne jest 600 tys. zł, by pokryć koszty związane z leczeniem”.

Joanna Kubisa już jest leczona w Niemczech i terapia daje bardzo dobre wyniki, ale kończą się na nią pieniądze. Jeśli nie uda się ich zebrać, to leczenie trzeba będzie przerwać.

„To kobieta, która poświęciła większość swojego życia, by pomagać innym, a w szczególności niepełnosprawnym dzieciom” – czytamy w opisie zbiórki.

Joanna chce wyzdrowieć, bo ma jeszcze wiele planów, pomysłów i marzeń.
„Pomóżcie nam sprawić, by pani Asia mogła wrócić do nas jak najszybciej” – proszą jej przyjaciele z fundacji. – „Czekają na nią stęsknieni bliscy, podopieczni fundacji, przyjaciele, i wszystkie Stworzenia Pana Smolenia”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: