Joanna Kubisa nie żyje. “Zawsze nastawiona na innych, pełna energii, empatii, zrozumienia, z milionem pomysłów i zapału do pracy”

fot. pixabay

Współzałożycielka Fundacji Stworzenia Pana Smolenia i jej wieloletnia prezeska, Joanna Kubisa, zmarła 18 września po długiej i ciężkiej chorobie. O jej śmierci poinformowali współpracownicy na profilu społecznościowym fundacji.

“Kochani Przyjaciele Fundacji… Z wielkim żalem pragniemy poinformować ,że dziś odeszła od nas współtwórczyni i wieloletnia prezes fundacji – Pani Joanna Kubisa. Kobieta niezwykła. Zawsze nastawiona na innych, pełna energii, empatii, zrozumienia, z milionem pomysłów i zapału do pracy. O Szefowej możemy powiedzieć, że była niczym petarda napędzająca nas do działania, z sercem na dłoni wobec podopiecznych fundacji i wszystkich fundacyjnych stworzeń. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i naszej pamięci. Choć była niezwykle waleczna i odważna, to niestety choroba okazała się silniejsza… Joanna odeszła dziś w gronie najbliższych, trzymana za rękę. I choć dziś jest nam bardzo smutno, to musicie wiedzieć, że Pani Asia nie chciała, abyśmy się smucili. Popatrzmy więc w niebo I uśmiechnijmy się do niej… Uśmiech i radość podopiecznych były dla niej zawsze najważniejsze. Rodzina prosi o uszanowanie prywatności i nie składanie kondolencji”.

Joanna Kubisa od ponad roku walczyła z nowotworem – w maju 2022 zdiagnozowano u niej glejaka mózgu IV stopnia. Miała 60-lat.

Źródło: Stworzenia Pana Smolenia FB

Podziel się: